Як поставити новий пароль.

Регулярна зміна паролів - це одне з правил безпечної роботи з комп'ютером, в якому зберігається істотна для вас інформація, що представляє інтерес і потенційним недоброзичливцям. Сама процедура зміни пароля особливої складності не представляє, якщо користувач має достатньо прав для здійснення цієї операції і знає, де шукати відповідну функцію.
Інструкція
1
Використовуйте диспетчер задач для зміни власного пароля. Його можна запустити натисненням поєднання клавіш ctrl + alt + delete або ctrl + shift + esc. Можна зробити це і за допомогою мишки - клацніть її правою кнопкою по вільному простору на панелі завдань і виберіть у випадаючому контекстному меню пункт «Диспетчер завдань».
2
Знайдіть у вікні диспетчера задач команду «Змінити пароль » і клацніть по ній. В результаті відкриється додаткове віконце, в якому вам потрібно буде ввести свій поточний пароль , а потім двічі набрати пароль новий і натиснути кнопку «OK».
3
Якщо новий пароль треба встановити не для вашої власної облікового запису, а для когось із інших користувачів системи, то почніть з входу з правами адміністратора - тільки він може змінювати паролі інших облікових записів .
4
Відкрийте діалог запуску програм - виберіть пункт «Виконати» в головному меню на кнопці «Пуск». Якщо у вашій версії операційної системи такого пункту в меню немає, то використовуйте поєднання клавіш win + r.
5
Введіть команду control userpasswords2. Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Windows 7, то можете використовувати команду більш коротку - netplwiz. Клацніть по кнопці «OK» або натисніть клавішу enter і система запустить утиліту управління обліковими записами користувачів.
6
Виберіть у загальному списку обліковий запис того користувача, пароль якого ви хочете поміняти і натисніть кнопку «Змінити пароль ». У віконці двічі новий пароль та натисніть кнопку «OK», а потім закрийте панель управління обліковими записами.
7
Якщо потрібно змінити пароль , який встановлений в BIOS вашого комп'ютера, то виберіть у головному меню на кнопці «Пуск» операцію перезавантаження комп'ютера. Коли почнеться новий цикл завантаження, дочекайтеся запрошення натиснути клавішу delete для входу в панель налаштувань BIOS або визначте потрібний момент по миганню світлодіодних індикаторів на клавіатурі. Можливо, що у вашій версії BIOS для цієї команди використовується інша клавіша (f1, f2, f10 і т.д.). Знайдіть в панелі налаштувань команду BIOS Setting Password і активуйте її. BIOS зажадає введення пароля, а потім його підтвердження - зробіть це, а потім вийдіть з панелі налаштувань із збереженням зроблених змін (команда Save and Exit Setup).