Як перевірити наявність подушок безпеки. визначення наявності подушки безпеки.

У багатьох автолюбителів виникає питання про наявність подушки безпеки в транспортному засобі, її справності, надійності її спрацьовування, і як все це перевірити? Як правило, це намагаються дізнатися при купівлі або після якоїсь аварійної ситуації. У разі виникнення несправностей або підозр на цей рахунок, потрібно в терміновому порядку замінити подушку безпеки . Не радять впроваджуватися в проводку електрики, з якою контактує подушка безпеки , втручання може спричинити розгортання обладнання.
Інструкція
1
Спробуйте перевірити пристрій подушки безпеки наступним чином. Спочатку зробіть огляд кришки, тут не повинно бути ніяких відхилень: пошкоджень, вм'ятин і так далі. Перегляньте ретельно саму подушку безпеки на наявність різного ступеня деформації. Все має бути акуратно і без вад.
2
Перевірте функціональний стан гаків і роз'ємів на ті ж перешкоди, також можливі збої в роботі контактних з'єднань і елементів кріплення дротовий частини. Тепер перегляньте сам корпус, де розташовується генератор, який відповідає за прояв роботи подушки безпеки - має бути все надійно і без пошкоджень. Проведіть спробу суміщення подушки безпеки з рульовою частиною транспортного засобу. Розгортання конструкції повинно збігатися при екстреній ситуації. Ніяких перекосів бути не повинно.
3
Як перевірити, що подушки взагалі встановлені на автомобілі? Існує можливість, що вони вже спрацьовували одного разу і колишні господарі не спромоглися їх поміняти на новий варіант. І таке буває.
4
У нових серійних автомобілях існує спеціальний діагностичний роз'єм. Він дозволяє провести діагностику роботи всього авто, і подушки в частності.Еслі даний пристрій відсутній, проведіть діагностику звичайної скріпкою з канцелярії: розшукайте цей діагностичний роз'єм, зазвичай він знаходиться відразу під рульовою колонкою. Увімкніть запалювання машини. Зачекайте півхвилини, і «закоротити» контакти під номерами №4 та №13 роз'єму. Тепер перегляньте панель приладів. Видно, що відбувається моргання лампочок.
5
Деякі лампочки видають коди, наприклад, CheckEngine - несправний двигун, ABS -несправність АБС, а от якщо зображений «Людина з подушкою» - це якраз несправність системи подушок безпеки . При відсутності коду та гідному стані, лампочки стануть мигати з інтервалом в полсекунди.Еслі лампочка не блимає - продавець щось накрутив, щоб покупець не побачив несправності транспортного засобу. Нерідко підсовують вже спрацювали подушки безпеки .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vfy21KR2h7A
Безпека водія на дорозі залежить не тільки від його майстерності і щасливого випадку. Система пасивної безпеки автомобіля, до якої відносяться ремені і подушки безпеки, покликана захистити водія і пасажирів від випадкових травм і діє на випередження аварійної ситуації.
Інструкція
1
Подушки безпеки вперше були використані в американських літаках в 40-их роках минулого століття. Трохи пізніше вони були перенесені і адаптовані під автомобіль. За ці роки подушки були видозмінені, змінювався їх принцип роботи, чутливість датчиків. Подушка безпеки працює від модуля, на який передають сигнали датчики удару. Від удару певної сили подушка вистрілює, захищаючи тим самим голову і тулуб пасажира від фронтального удару об кермо і металеві частини салону автомобіля. Сама подушка розкривається, миттєво заповнюючись газом.
2
Подушки встановлюються в рульовій колонці, на передній частині торпедо з передньої пасажирської сторони, в передніх стійках, і в бічних частинах сидінь. Деякі подушки безпеки можна відключити. Наприклад, якщо ви перевозите на передньому сидіння дитини в автокріслі-перенесенні. Якщо попереду сидить дитина старше, він так же повинен сидіти в автокріслі, бути пристебнутий і крісло відсунуто максимально назад.
3
Максимальний захист при аварії подушки безпеки дають, якщо людина пристебнутий ременями безпеки. В цьому випадку при різкому поштовху ремені натягуються і не дають випасти людині вперед з усієї сили. А значить, і удар про саму подушку пом'якшується. Водій і пасажири повинні перебувати на відстані не менше 25 сантиметрів від подушки. В цьому випадку, у них є всі шанси врятуватися від травм, в тому числі і від удару об саму подушку.
4
Якщо ви не знаєте, де в вашому автомобілі знаходяться кошти безпеки, знайдіть на елементах салону напис Airbag. Цим запатентованим назвою позначаються всі місця, де вбудовані засоби безпеки. Водійська подушка знаходиться в кермі і напис чітко видно. Якщо пасажирської подушки немає, то у верхній частині торпеди зроблена виїмка під відкритий бардачок. Трохи нижче керма і бардачка можуть перебувати подушки, що захищають коліна водія і пасажира. Бічні подушки можуть перебувати на лівій (у водійського) або на правій (у пасажирського) стороні сидіння. У стійці кузова можуть перебувати, так звані, шторки безпеки, які при ударі розкриваються на всю довжину стекол.