Як продати судно.

Багато компаній займається заходами, пов'язаними з продажем суден. Тут потрібне знати специфіку та підхід, мати певний досвід і напрацьовану базу клієнтів. Спочатку спробуйте вивчити ринок попиту і пропозицій. Якщо ви звертаєтеся до брокерської фірмі, то фахівці цієї компанії від початку стануть обдзвонювати клієнтів, пропонуючи товар до продажу.
Інструкція
1
Щоб виставити товар на торги, розробіть самостійно характеристики судна, властивості, параметри, обладнання, всілякі деталі і дрібниці (це дуже важливо), які б могли посприяти, зацікавити. Оформіть анкету вашого судна, де будуть чітко прописані всі його дані, починаючи від розмірів і закінчуючи місткістю і тоннажем. Підготовка такого роду документів дозволить заощадити час при роботі з потенційними покупцями і задіяти більше коло клієнтів.
2
Звірте всі характеристики судна, найнятий брокер розмножить число цих анкет і здійснить розсилку інформації. Бажано вкажіть примітка (на випадок помилок, друкарських помилок), яке дозволить допустити деякі похибки в деталях. Саме такі анкети поширюють агенти, продаючи як маломірні судна, риболовецькі, так і судна, оснащені повітряною подушкою.
3
Усі дані, отримані з цих специфікацій, потрапляють в картотеку, де і вказується те чи інше судно , включаючи вартість. Без такої інформації здійснювати угоди купівлі-продажу дуже важко.
4
Здійсніть попередні переговори. Клієнт, як правило, заздалегідь вивчив всі дані за пропонованим судну і готовий рухатися далі. Вивчіть партнера, з яким будете здійснювати операцію. Оформлення і підписання даного договору купівлі-продажу - справа дуже делікатне, тому треба бути дуже уважним. Прописуйте інвентарний перелік пристроїв та обладнання, що знаходиться на борту. Спільно проговорите місце і час передачі товару.
5
Щоб убезпечити себе, запросіть фахівців, які оглядають і оцінюють судно . Вони видають висновок і свої висновки. Щоб убезпечити себе, партнери, в свою чергу, прописують доповнення, де відображено, що судно володіє необхідними документами, що дозволяють здійснювати його експлуатацію. Там має бути вказаний клас і суспільство, яке це подтверждает.Бивают періоди, коли «не сезон», тоді покупці висувають і свої вимоги, це теж треба враховувати. Узгодьте ціну, обговоривши всі деталі угоди.