Як зробити журнальний стіл.

Як зробити журнальний стіл ? Цим питанням люди задаються з різних причин. Висока ціна, невідповідний розмір або колір вподобаного стіл ика. Самому зробити журнальний стіл цікаво, нескладно і недорого. Крім того, є можливість вибрати колір, розмір і форму стіл Так за своїм розсудом, а це велику перевагу.
Вам знадобиться
  • - креслення;
  • - ЛДСП;
  • - дриль-шуруповерт;
  • - меблева фурнітура;
Інструкція
1
Подивіться фотографії журнальних стіл ов в різних джерелах (каталоги меблів, журнали, інтернет). Виберіть вподобану модель.
2
Намалюйте свій стіл . Відзначте на малюнку його довжину, ширину і висоту. Розміри можуть бути як стандартними, так і довільними (звичайно з урахуванням пропорцій). Це одна з переваг самостійного виготовлення меблів.
3
Складіть креслення, в якому кожен елемент стіл а буде зображений окремо. Вкажіть розміри і кількість всіх деталей. Помітьте боку деталей, на які слід буде наклеїти крайку. Не забудьте вказати розташування і діаметр отворів для свердління.
4
Знайдіть компанію, яка торгує ламінованої ДСП (більшість сучасних меблів виготовляється з цього матеріалу). Замовте там всі потрібні деталі. Крім розпилювання вам можуть запропонувати кромленіе та свердління. Це найзручніший для вас варіант. Однак орієнтуйтеся за цінами, іноді предпочтительней самому наклеїти крайку і просвердлити отвори.
5
Якщо у вашому місті немає подібних компаній, зверніться у фірму, що виготовляє меблі на замовлення. Ціни там трохи вище, але досить прийнятні. Головне, замовляйте саме «дошки», а не журнальний стіл (різниця в ціні значна).
6
Поки чекаєте виконання замовлення, купите всю потрібну фурнітуру для вашого стіл а (шурупи, конфірмати, ексцентрики, коліщатка). Ще на стадії складання креслення, прорахувавши, скільки чого вам знадобиться.
7
Перевірте якість виконаної для вас роботи (неприпустимі великі відколи, подряпини і т.д.) і порівняйте кількість готових деталей із зазначеним у кресленні. Тільки після цього повністю оплатіть замовлення.
8
Підготуйте місце для збірки стіл а. Постеліть на підлогу пакувальний папір або поліетиленову плівку, щоб не подряпати стіл ешніцу. Розкладіть деталі по порядку, в якому вони вам знадобляться. Приготуйте потрібний інструмент і приступите до складання вашого журнального стіл а.
9
Покладіть стіл ешніцу на застелений підлогу лицьовою частиною вниз. До неї прикрутите бічні стінки або ніжки. Якщо це передбачено конструкцією, закріпіть поличку (полички). Потім йде дно стіл а і коліщатка (коли вони є). Збірку деяких стіл ов доцільніше починати знизу.
10
Подивіться на ваш новий журнальний стіл . Ви не тільки зробили його самі, що вже саме по собі гідно поваги, але і заощадили пристойну суму грошей.