Як включити вбудовану камеру.

У всіх сучасних ноутбуках присутні веб-камери. Зазвичай цей пристрій вбудовано в верхню кришку ноутбука, і вічко веб-камери дивиться на користувача з панелі прямо над екраном. За замовчуванням веб-камера включена, і нею можна скористатися в будь-який час. Якщо у вас виникла потреба включити веб- камеру , це можна зробити декількома способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - драйвера.
Інструкція
1
Перевірте, чи присутній веб-камера в «Диспетчері пристроїв». Запустіть «Диспетчер пристроїв», клікнувши правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і вибравши пункт «Властивості». У списку пристроїв пошукайте пристрої обробки зображень. Якщо такий пристрій присутній, задіяти його можна через розділ «Пристрої та принтери».
2
Відкрийте вікно «Пристрої та принтери". Знайти його можна в меню «пуск», під пунктом «Панель управління». Клікніть правою кнопкою миші по піктограмі камери і виберіть пункт «Отримати зображення» (отримати знімки). Зробити фото можна також через програму Skype.
3
Якщо веб-камера не присутній в «Диспетчері пристроїв», або присутній, але зі знаком оклику, значить, на пристрій не встановлені відповідні драйвера. Візьміть диск з драйверами і утилітами від вашого ноутбука і встановіть потрібний драйвер. Також в цьому питанні може допомогти автоматичне оновлення Windows.
4
Перевірте, чи визначається веб-камера в BIOS материнської плати. При включенні ноутбука натисніть на F2 (може бути Del, Esc або інша кнопка залежно від моделі). Вивчіть всі пункти BIOS і знайдіть той, який відповідає Internal Camera або Onboard Camera. Встановіть параметр в Enable. Завантажте операційну систему і встановіть драйвера для веб-камери.
5
В деяких ноутбуках веб- камеру можна відключити прямо на корпусі за допомогою спеціальної кнопки. Переконайтеся, що такий кнопки немає або вона знаходиться в позиції ON. Якщо всі ці пункти дотримані, а пристрій все одно не працює, зверніться до сервісного центру. Якщо у вас все ще діє гарантія на комп'ютер, можна без проблем віднести в сервісний центр і вам безкоштовно усунуть дану проблему. В цілому ж можна сказати, що включити вбудовану камеру на комп'ютері зовсім просто.