Як укладати каре. чи потрібно каре укладка.

Стрижка каре була дуже актуальна ще в Стародавньому Єгипті, і сьогодні вона знову стає дуже популярною, повернувшись на новому витку модною спіралі.По думку стилістів, каре є тією самою стрижкою, над якою можна ставити безліч експериментів з укладання.

Через свою укороченою довжини, каре дуже зручно в повсякденному житті. Дана стрижка здатна зробити очі більш об'ємними, а при наявності короткої чубчика подовжити обличчя, якщо це нужно.Прі щоденної самостійно укладати каре для початку потрібно зробити косий або прямий проділ, далі укладіть чубок, зафіксувавши її лаком, перед сушінням краще нанести на вологе волосся трохи гелю або пінки, при сушінні феном підвертається круглою щіткою кінці пасом внутрь.Также красиво виглядатиме, якщо зробити кучеряве пасма. Для цього потрібно закрутити мокре волосся на бігуді і дати волоссю висохнути. Після зняття бигудей нанесіть на хвилясті пасма від коренів до кінчиків трохи гелю або воску, тільки не переборщіть. До даного виду укладання підійде косий проділ. Останнім штрихом буде укладання чубчика і фіксація зачіски лаком.По думку стилістів, щоб модно і правильно укласти стрижки каре, після миття голови нанести на вологе волосся моделюючий мус і, нахиливши голову вниз, сушити волосся. Після сушки можна гелем, воском або простою водою виділити окремі пасма і в завершенні зафіксувати лаком. Даний спосіб укладання дуже простий, його цілком можна зробити вдома самостійно. Кінчики волосся можна закручувати всередину, повністю випрямляти праскою, вигинати у зворотний бік, можна робити окремі пасма більш закрученими, все це допоможе урізноманітнити ваш щоденний зовнішній від.Сегодня знову увійшли в моду аксесуари для волосся, підібравши його в тон до аксесуарів, присутнім на вашій одязі, ви будете виглядати дуже стильно. Самостійно укладати каре можна за допомогою різних шпильок або обідків. Придбавши кілька аксесуарів різних кольорів, ви зможете з легкість міняти свій образ. Наприклад, для вечірнього дефіле можна випустити пасма по обидва боки особи і закрутити їх в локони, а інші волосся акуратно зібрати в пучок і наостанок зафіксувати лаком.

Незважаючи на нові модні тенденції, стрижка каре (або боб) залишається популярною на всі часи. І тому є з'ясовні причини: каре не вимагає занадто ретельного догляду, підходить до будь-якого типу волосся, а на її основі можна зробити кілька варіантів повсякденних і святкових укладок.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - пінка для укладки;
  • - мус;
  • - кругла щітка;
  • - гребінець з дрібними зубчиками;
  • - лак для волосся;
  • - бігуді.
Інструкція
1
Каре назад.Нанесіте на мокре волосся пінку і рівномірно розподіліть її від коренів до кінчиків волосся. Використовуючи круглу щітку, висушіть кожне пасмо феном, зачісуючи її назад. Готову укладку зафіксуйте за допомогою лаку для волосся.
2
Каре з косим пробором.Нанесіте на волосся мус для волосся, а потім висушіть волосся феном. За допомогою гребінця з тонкими зубчиками зробіть косий проділ. Акуратно розділіть волосся з цього проділу. Зачешіть більшу частину волосся за вухо, залишивши інші пасма вільно спадати. Щоб зачіска довго трималася, скористайтеся для її фіксації лаком.
3
Укладання каре на бігудей.Нанесіте на злегка вологе волосся мус. Накрутите на волосся на великі бігуді і посушите за допомогою фена. Після того як волосся висохли, почекайте близько 20 хвилин, таким чином ви дасте зачісці «зміцніти». Після цього акуратно зніміть бігуді і розчешіть волосся пальцями, починаючи з коренів. В цьому випадку зачіска буде триматися довше. Обов'язково закріпіть локони за допомогою лаку.
4
Експрес-укладка.На вологе волосся нанесіть небагато пінки і збийте волосся від самих коренів. Нахиліть голову вниз і висушіть голову феном, продовжуючи збивати пасма волосся пальцями. Не забудьте зафіксувати волосся лаком.
5
Об'ємна укладка.Еслі у вас від природи тонке волосся, таке укладання додасть їм обсягу і візуально зробить волосся гуще.Митие волосся замотайте махровим рушником і залиште на кілька хвилин. Нанесіть об'ємну пінку і розподіліть її по всій довжині. Зачешіть волосся на одну сторону і починайте сушити феном. Висушену пасмо по черзі перекладайте на протилежну сторону. Далі нахиліть голову вниз і струсіть волосся, після чого різко її підійміть. Волосся ляжуть в легку, але пишну зачіску. При бажанні надайте волоссю додатковий об'єм за допомогою круглої щітки.