Як запатентувати винахід в Україні.

Якщо ви займаєтеся науковою діяльністю, то вміле патентування власних винаходів є важливим фактором успіху і просування по кар'єрних сходах. За кожне використання вашого патенту в будь-яких розробках вам буде перераховуватися певна сума грошей. Чим важливіше для сучасної науки то винахід , яке ви запатентували, тим частіше його будуть використовувати, а, значить, тим більше грошей ви заробите.
Інструкція
1
Вивчіть українське законодавство з цього питання, і ви будете знати, як запатентувати винахід , і зможете пройти всі процедури максимально швидко. Ретельно зберігайте та оберігайте документацію на патент, від цього можливо залежить успішність вашої подальшої кар'єри.
2
Якщо ви хочете запатентувати свій винахід , зверніться в патентне відомство України, надайте всю необхідну технічну документацію. А саме підготуйте матеріали, що розкривають суть вашого винаходу, дані про заявника (ПІБ, адреса), дані про автора (ПІБ, адреса), дані про пріоритетну заявці (дата, номер і дивна, в якій заявка подавалася) та скріплена печаткою довіреність.
3
Персонал відомства ретельно вивчить всі надані дані, проведе експертизи та перевірки. Зрештою, буде прийнято рішення про патентування. Згідно з українським законодавством, термін дії патенту становить 20 років з моменту подачі заявки, з умовою, що ви будете оплачувати щорічне мито для підтримки патенту в силі. Самостійно проведення всіх вищеописаних процедур для рядового вченого здасться занадто трудомістким, тому довірте його досвідченим професіоналам, які знають, де запатентувати винахід , і проведуть всі необхідні заходи в максимально стислі терміни.
4
Після того, як вам видадуть патент, ви зможете розпоряджатися ним на свій розсуд відповідно до українських законів. Проконсультуйтеся з юристом з цього питання, і ви будете точно знати, які дії можна здійснювати над патентом, а яких дій вчиняти не варто. Чим популярніший і важливіше ваше винахід для людства, тим більше наукових і промислових діячів його будуть застосовувати у своїх розробках. Отримані гроші ви зможете витратити на проведення нових наукових досліджень і дослідів або на організацію власного науково-дослідного інституту. Знаючи, скільки коштує запатентувати винахід , ви зможете заощадити певну суму грошей для реалізації своїх ідей.
Зверніть увагу
Як отримати патент на винахід. Якщо Ви вирішили запатентувати Ваш винахід, Ви можете подати заявку в Патентне відомство РФ самостійно, але при цьому слід врахувати, що важливу роль при отриманні патенту грає правильність оформлення заявочної документації.
Корисна порада
Заявка на винахід, складається з наступних частин: 1. Заява 2. Опис 3. Формула 4. Реферат 5. Креслення (необов'язкові). і, в загальному випадку, має наступну структуру: подивитися в pdf завантажити в doc. Розглянемо складання заявки на винахід на прикладі секції трубопроводу для транспортування вуглеводневої сировини, такого як нафта і газоконденсат.