Як розтопити шоколад на водяній бані. Як розтопити шоколад в домашніх умовах.

Часто в кулінарних рецептах зустрічається такий вислів - «розтопити на водяній бані». Недосвідчені в кулінарії новачки можуть відмовитися від приготування якоїсь страви, не знаючи, що водяну баню можна легко спорудити у себе на кухні за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
    • Шоколад взяти бажано темних сортів з високим вмістом какао-масла
    • Дві ємності різних розмірів для водяній лазні
    • Дерев'яна лопатка
Інструкція
1
Візьміть дві ємності різного діаметру. Причому, та, що більше, повинна бути металевою, бо її треба буде нагрівати на плиті. Можете взяти дві каструлі різного діаметру, як показано на фото.
2
Краще, якщо друга ємність буде з нержавіючої сталі, але можна і скористатися скляній жароміцної посудом. Стінки ємностей не повинні дуже бути високими, інакше вам буде просто незручно розтоплювати шоколад. В ємність більшого розміру налийте трохи води і поставте на плиту нагріватися. Ємність меншого розміру всередині повинна бути абсолютно суха.
3
Поламайте плитку шоколаду і покладіть на дно цієї ємності. Поставте її в іншу, де вода вже досить нагрілася, але не доведена до кипіння. Вода не повинна доходити до стінок ємності з шоколадом, інакше вона може потрапити всередину. Воду необов'язково доводити до кипіння. Іноді достатньо підтримувати температуру води близько 70-80? С.
4
Розтоплюючи шоколад на водяній бані, постійно помішуйте його. Це допоможе йому рівномірно розтопитися. Для помішування краще використовувати дерев'яну лопатку.Температура розтопленого шоколаду не повинна перевищувати 40-45? С, інакше при подальшому застиганні на ньому може утворитися білий наліт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vpw5Voh_t4U
Зверніть увагу
Не допускайте попадання в шоколадну масу води або її конденсату, вона може втратити пластичність і загуснути.
Корисна порада
Якщо розтоплений шоколад почне гуснути, можна його повторно розтопити тим же способом.