Як поміняти аккамулятор.

Сів акумулятор - найбільш поширена несправність автомобіля, особливо в зимові місяці. Старий, за'їжджена акумулятор дуже чутливий до холоду і швидко втрачає заряд. Щоб заводитися в будь-який мороз, перед настанням зими має сенс замінити акумулятор.
Вам знадобиться
  • -гаечний ключ;
  • -торцевой ключ;
  • -тряпка;
  • -пластикова пляшка ємністю 1 літр;
  • - харчова сода;
  • -гумові рукавички.
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль до зняття акумулятора. Якщо аудіо-система машини досить складна, а також є комп'ютер, переконайтеся в тому, що необхідні PIN-коди для активації пристроїв та сигналізації після підключення нового акумулятора будуть вам відомі і доступні.
2
Щоб поміняти акумулятор, зніміть фіксуючу планку, використовуючи гайковий ключ. Перевірте клеми. Вони можуть бути різних видів-верхні і бічні. Виберіть потрібний інструмент для зняття клем. Можливий також варіант, при якому клеми знаходяться в пружинних затисках. Зверніть увагу на той факт, що вам знадобиться зовнішнє освітлення. Адже будь-яка «времянка», тобто лампочка, що працює, наприклад, від прикурювача, перестане світити в той самий момент, коли клеми будуть від'єднані. Тому заміну акумулятора на вулиці краще робити днем.
3
Приступайте до заміни акумулятора. Вийміть акумулятор з піддона, в якому він встановлений. Попередньо надіньте гумові рукавички, так як акумулятор зазвичай досить важкий і брудний. Підхопити його голими руками буде непростою і досить травмоопасной завданням.
4
Візьміть заздалегідь підготовлену літрову пляшку з розчином соди і чисту ганчірку. Протріть піддон акумулятора, клеми і дроти, фіксатори. Сода обрана тому, що нейтралізує кислоту, яка наповнює акумуляторні батареї. Старі батареї частенько підтікають, і кислота потрапляє на різні деталі автомобіля.Протріте всі деталі сухою ганчіркою і встановіть новий акумулятор. Приєднуючи кріплення, зверніть увагу на знаки «+» і «-».
5
Перевірте штатну роботу нового акумулятора. Заведіть машину, зверніть увагу на напругу всередині автомобільної мережі. Якщо лампи усередині солона і підсвічування приладів горять не в повну силу, то це може означати, що вибір акумулятора був помилковий. У такому випадку необхідно придбати відповідний для автомобіля акумулятор