Як зварювати нержавіючу сталь.

Нержавіюча сталь повсюдно використовується в різних галузях народного господарства, тому як вона стійка до корозії в агресивних сферах і в атмосферних опадів. До того ж вона легко піддається обробці різного типу. Особливу увагу варто приділити зварюванню сталі, від правильності проведення якого залежить довговічність швів, а, значить, і стійкість всієї конструкції.
Інструкція
1
Нержавіюча сталь найкраще зварюється аргонно-дугового зварювання. Найбільш популярними методами зварювання є дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертному газі, плазмова та лазерне зварювання. Застосування кожного з вищеописаних способів обумовлено умовами, в яких проводиться зварювання, і вимоги до зварюваної сталі.Чтоби зварити два окремих шматка нержавіючої сталі, насамперед, розберіться, як зварювати сталь . Для цього прочитайте масу спеціалізованої літератури з цієї проблематики. Потім приступайте до практичної частини питання. Купуйте зварювальний апарат та газовий пальник, яка знадобитися для підігріву сталі.
2
Також підготуйте шматок дроту, яка гратиме роль електрода при зварюванні. Врахуйте, що хімічний склад дроту повинен бути таким, як у зварюються шматків сталі. Використання подібного роду нержавіючої дроту дозволить уникнути виникнення межкристаллической корозії. І, в результаті, вийти тонкий, ледь помітний високоякісний зварний шов.
3
Необхідно подбати про надійне джерело живлення, який вам знадобитися при включенні і роботі зварювального апарату. Здійснюйте процес варіння в промислових умовах, де є автономні потужні джерела живлення напругою 380 Вольт і вище. Це дозволить вам зварювати шматки нержавіючої сталі будь-якої величини і з будь-якою довжиною зварного шва.
4
Перед початком роботи перевірте зварювані сталі на наявність дефектів і вад. У разі їх присутності, видаліть їх. Це дозволить вам зварити сталь більш якісно. Якщо ви початківець зварювальник, порадьтеся з більш досвідченими колегами, які поділяться з вами тонкощами і нюансами цієї процедури. Для початку виберіть добре зварюються сталі, на яких ви потренуєтеся і відточите свою майстерність. До добре зварюваних відносяться ті види сталі, у яких зварений шов і основний матеріали мають однакову міцність без застосування будь-яких особливих технологічних прийомів.