Як визначити свіжість курки. Як перевірити свіжість заморожених курячих грудок.

Вибираючи куряче м'ясо для себе і своєї сім'ї, дуже важливо «не нарватися» на несвіжу і неякісну продукцію. Щоб цього уникнути, необхідно навчитися відрізняти свіже м'ясо від недоброякісного.
Інструкція
1
Купуючи курку, зверніть увагу на упаковку, вона не повинна бути пошкоджена. Всередині упаковки не повинно бути присутнім рожевих кристалів льоду, оскільки це може свідчити про те, що курку розморожували і знову заморозили. А це може спричинити за собою розвиток бактерій.
2
Знайте, у зіпсованою птиці м'ясо має сірий або сіро-зеленуватий колір, а біля заднього проходу можуть бути фіолетові плями. Спочатку м'ясо такий курки має запах вогкості, а згодом набуває гнильний і кислий запах. М'ясо ж свіжої курки щільне, пружне, світло-рожевого кольору, шкіра якої злегка зволожена і має жовтуватий відтінок з рожевими місцями.
3
Майте на увазі, м'ясо свіжої курки
4
Не купуйте заморожену курку, так як деякі виробники збільшують вагу птиці за рахунок уколів водою на 40%. Така курка після розморожування втрачає всі свої поживні речовини.
5
Якщо купуєте цілу тушку, зверніть увагу на ротову порожнину і дзьоб. Ротова порожнина повинна бути рожевого відтінку, злегка блищати і не мати запаху. А дзьоб глянсуватий, сухий і пружний.
6
Визначте молодість курячої тушки по лапок. Якщо вони м'які, білі, з прожилками і мають дрібні лусочки - це молода тушка, а якщо грубі, жовті та великі лусочки - то стара.
7
Зверніть увагу на вік курятини, який визначається по кінчику грудної кістки. У молодої птиці він ще не закостенілий, хрящевидний і легко згинається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=74ddXumY6fQ
Корисна порада
Пам'ятайте: куряче м'ясо легше засвоюється в порівнянні з м'ясом тварин. У білому м'ясі птиці міститься менше жиру і калорій, а в темному м'ясі - більше заліза. Найбільше жиру міститься в шкірі, найменше - в курячої грудях.