Як урізноманітнити вечір.

Буденність і сірість рядових буднів, одноманітність вечорів може спровокувати погіршення настрою, викликати депресію і привести до апатії. Щоб не потонути в болоті туги і домашньої нудьги, потрібно вміло організувати дозвілля, не боячись пригод і різноманітності.
Інструкція
1
Дізнайтеся репертуар місцевих театрів, відвідайте свіжу виставку. Напевно у вашому місті є музеї, в яких періодично змінюються експозиції, а ви заглядали ще не в усі їх куточки. Сходіть в кіно або включите будинку фільм, перегляд якого давно відкладали на завтра. Стара перевірена комедія може гарантовано підняти настрій, а класична мелодрама - змусити поплакати навіть переконаного веселуна.
2
Проведіть вечір у колі сім'ї. Пограйте з дітьми в настільні ігри, які давно припадають пилом на далеких книжкових полицях. Зробіть кораблики і змоделюйте в наповненій ванні морські битви в стилі «Піратів Карибського моря». Влаштуйте змагання у складанні довгих слів або розгадайте всією сім'єю великий кросворд.
3
Влаштуйте романтичний вечір на двох. Приготуйте обранцеві або обраниці незвичайний вечерю з цікавим меню, запаліть свічки, прикрасьте будинок квітами. Проведіть відокремлене час на даху або відкритій терасі під зорями, це так мило і романтично!
4
Скличте друзів на пікнік у сусідський парк, в недалекий передмістя на берег озера чи річки, приготуйте шашлики і запечіть овочі на вугіллі або просто прогуляйтеся на природі. Пограйте в бадмінтон, волейбол, футбол. Влаштуйте веселі змагання або запустите в небо повітряного змія. Активно відпочиваючи на свіжому повітрі, ви наситите тіло киснем, розбудіть здоровий апетит і отримаєте потужний заряд бадьорості і життєвих сил.
5
Озбройтеся картою міста і вирушайте в міні-подорож з невідомих центральним вуличках і тихим місцях. Прихопіть з собою фотоапарат, тоді ви зможете поділитися з друзями відкриттями, які напевно зробите під час прогулянки.
6
Проведіть вечір за улюбленим заняттям, на яке давно вже не вистачало часу: дістаньте вишивальний набір або спиці, розфарбуйте алюмінієвих солдатиків, зробіть декупаж старенькій вази або зберіть паперову модель літака.
7
Перечитайте книгу, яка колись змушувала вас плакати чи сміятися, чи насолодитеся довгоочікуваної книжковою новинкою.
8
Сходіть в басейн, спа-салон чи фітнес-центр. Якщо немає такої можливості, відвідайте найближчу дитячу площадку. Напевно на ній встановлені турніки і перекладини, і ви зможете зробити кілька нескладних вправ, зарядившись енергією і підвищивши загальний тонус.Сделайте кожен буденний вечір різноманітним і незабутнім, тоді ніякі зневіру і смуток не злякають вас!