Як перевірити генератор мультиметром. Як перевірити статор генератора.

Автомобільний генератор служить для живлення всіх електричних пристроїв автомобіля після запуску двигуна. Він завжди повинен знаходиться в справному стані, так як від його роботи залежить правильна зарядка акумуляторної батареї. Крім того, генератор дає можливість підключати до бортової мережі додатково безліч різних приладів і пристроїв. Слід регулярно стежити за його технічною справністю. Перевірити генератор можна мультиметром або на спеціальному стенді.
Вам знадобиться
  • - мультиметр.
Інструкція
1
Перевірте реле-регулятор. Воно служить для підтримки оптимального значення напруги в бортовій мережі автомобіля. Реле-регулятор не дає йому зрости до критичних рівнів. Заведіть автомобіль. Поставте перемикач мультиметра в режим «вимірювання напруги». Заміряйте електроживлення бортової мережі. Це можна зробити на виходах генератора або на клемах АКБ. Воно повинно бути в районі 14-14,2 В. Натисніть на акселератор. Ще раз перевірте показання. Якщо напруга змінилося більше ніж 0,5 В, то це є ознакою неправильної роботи реле регулятора.
2
Перевірте діодний міст. Він складається з шести діодів. Три з них є позитивними, а три негативними. Переведіть перемикач мультиметра в режим «звуку». Тепер при замиканні контактів тестера буде чутний писк. Проведіть перевірку як в прямому, так і в зворотному напрямку. Їли в обох випадках чутний писк, то діод пробитий і його слід замінити.
3
Перевірте статор генератора. Він являє собою металевий циліндр, усередині якого особливим чином покладена обмотка. Для перевірки від'єднайте виведення статора від діодного моста. Огляньте стан обмотки на предмет механічних пошкоджень і підгоряння. Переведіть мультиметр в режим «вимірювання опору». Перевірте обмотку на пробій. Для цього один контакт тестера притисніть до корпусу статора, а другий до одного з висновків обмотки. Якщо опір прагнути до нескінченності, то вона справна. Показання менше 50 КОм попереджають про швидкої поломки генератора.
4
Перевірте ротор генератора. Він являє собою металевий стрижень, на який намотана обмотка збудження. На одному його кінці знаходяться контактні кільця, за якими ковзають щітки. Після вилучення ротора, огляньте стан підшипників і обмотки ротора. Перевірте цілісність обмотки збудження. Переведіть мультиметр в режим «вимірювання опору». Заміряйте значення між двома контактними кільцями. Якщо опір мало, то обмотка справна. Більш детальне тестування проведіть на спеціальних перевірочних стінах спеціалізованого СТО.
Зверніть увагу
Автомобільні генератори. Характеристики та схема. Електрообладнання будь-якого автомобіля включає в себе генератор - основне джерело електроенергії. Разом з регулятором напруги він називається генераторної установкою. На сучасні автомобілі встановлюються генератори змінного струму. Вони найбільшою мірою відповідають пропонованим вимогам.
Корисна порада
Генератор - агрегат, призначений для живлення електрикою всіх пристроїв автомобіля і зарядки акумулятора при роботі двигуна на великих і середніх оборотах. З цього генератор працює в парі з електронним приладом - регулятором напруги, яких підтримує його в межах 13,6 - 14,2 Вольта залежно від марки автомобіля, він встановлюється або в корпусі генератора, або окремо.
Генератор є основним джерелом струму в автомобілі. При його поломки працездатність автомобіля обмежується тільки можливостями акумулятора. Для самостійного ремонту генератора необхідно правильно перевірити його і визначити несправності.
Вам знадобиться
  • Омметр з функцією перевірки діодів і режимом вимірювання великих опорів.
Інструкція
1
Перевірте обмотки статора генератора. Для цього прикладіть щупи омметра до контактних кілець статора і виміряйте опір обмотки збудження. Воно має бути 5-10 Ом, в іншому випадку має місце обрив в обмотці. Приєднаєте щупи до будь-якого контактному кільцю і статору генератора. Омметр повинен показати нескінченно великий опір. Якщо цього немає, обмотка збудження замикає на «масу». Цим же способом перевірте обмотки ротора генератора.
2
Перевірте діодний міст генератора. Для цього омметр переведіть в режим перевірки діодів і прикладіть позитивний щуп до загальної шини допоміжних діодів, а негативний щуп - до висновку, що перевіряється діода. Прилад повинен показати опір, що прагне до нескінченності. Інакше - діод несправний. Поміняйте щупи тестера місцями. Виміряний опір має бути значно менше або бути близьким до нуля (але не нульовим). Цим способом перевірте кожен діод окремо.
3
Повторіть перевірку діодного моста, прикладаючи позитивний щуп чи не до загальної шини, а до пластини моста, в яку впресовані діоди. Цим ви виключіть ймовірність замикання діодів на масу.
4
Перевірте регулятор напруги. Огляньте його щітки. Переконайтеся в їх рухливості, відсутності пошкоджень та зносу (повинні виступати з тримача не більше ніж на 5 мм), відсутність заїдань і подклиниванием. Зберіть схему з джерела струму регульованого напруги, контрольної лампи і регулятора. При підключенні негативний висновок джерела живлення підключіть до маси регулятора, а позитивний - до висновку перевіряється пристрою. Контрольну лампу підключіть до щіток перевіряється пристрою.
5
Подайте на регулятор напругу 13 В. Він повинен вільно пропускати струм (контрольна лампа повинна горіти). Поступово збільшуйте напругу. При величині 14,5-15 В регулятор повинен перестати подавати струм на контрольну лампу. При поступовому зниженні напруги контрольна лампа повинна знову включитися при напрузі 13-13,5 В.
6
Перевірте конденсатор генератора. Підключіть до його клем омметр. На справному влаштуванні прилад спочатку покаже невеликий опір, яке буде швидко збільшуватися доти, поки не стабілізується. При зміні полярності приладу показання повинні змінюватися аналогічним чином.
Корисна порада
При несправності одного з діодів діодного моста, замініть весь міст в зборі.