Як знайти супутникові канали. Як можна скоротити безробіття.

Система супутникового телебачення заснована на передачі сигналу з транспондера, розташованого на супутнику зв'язку, на приймальне обладнання абонента. З часом деякі сателіти міняють свою орбіту (позицію) або телевізійні канали переходять з одного супутника на інший з різних причин. Для повторного пошуку зниклих каналів є кілька способів.
Інструкція
1
Визначте координати телевізійних каналів на офіційному сайті провайдера. Це слід робити, коли за допомогою автопоиска не вдалося знайти половину каналів, так як немає посилань на їх частоти в пакеті NIT (Network Information Table) - мережевий таблиці, яка передається на опорному транспондері супутника. Платні канали нерідко мають власний NIT. Приймач (ресивер) тут не грає ролі.
2
Знайдіть нові канали . Пошук нових каналів у різних супутникових ресиверів відрізняються, проте є й багато спільного. Відкрийте меню за допомогою пульта або натиснувши кнопку на передній панелі тюнера. Виберіть розділ "Установка", "Налаштування" або "Інсталяція". Натисніть кнопку "OK". Підтвердіть наміри правильно набравши пароль. Звичайно їм є 0000. Натисніть "OK".
3
Відкрийте пункт "Ручний пошук" або "Пошук каналів" і виберіть супутник, наприклад, Amos 2/3 4W. Найголовніше - правильно вказати супутникового ресивера параметри для пошуку супутникових каналів. Ці дані введіть за допомогою цифрових кнопок дистанційного пульта управління тюнера, а саме: частоту, поляризацію, швидкість потоку і FEC. Наприклад, для тюнера типу GLOBO, у якого пульт має внизу ряд кольорових кнопок, спочатку слід вибрати транспондера, натиснути "OK" і зробити спробу його знайти в списку. Якщо його там немає, то перейдіть в режим «Редагувати», потім «Додати», і тільки тепер введіть параметри. Потім натисніть червону кнопку - «Транспондер Ок».
4
Натисніть клавішу «ОК» для запуску пошуку каналів. Після завершення процесу, повторно «ОК» - для збереження знайдених. Потім клавішу Exit - для виходу з меню. Прописані канали опиняться внизу загального списку каналів. Канали, які вже були записані на цій частоті, повторно не пропишуться. Після цього їх можна відредагувати, тобто перенести в колонки їм відповідні. Наприклад, «Музика», «Кіно», «Новини» або «Дитячі».