Як підключити дві супутникові антени.

На сьогоднішній день існує декілька способів отримання сигналу одночасно з декількох супутникових тарілок. Для цього можна використовувати один ресивер або більше. Весь цей процес ґрунтується на застосуванні системи управління DiSEqC (Digital Satellite Equipment Control).
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - плоскогубці;
  • - DiSEqC перемикач 4-1 або 8-1;
  • - супутниковий ресивер.
Інструкція
1
Підготуйте кабель. Для цього скористайтеся ножем і плоскогубцями. Зачистіть верхній шар ізоляції. Під ним буде екран з дрібних проводков, відведіть їх на кабель. Нижній за ним фольгований шар обріжте. Оголити серцевину кабелю. Акуратно очистіть її ножем від верхнього шару емалі і надіньте F-коннектор. Ображати зайвий екранований шар.
2
Підключіть три конвертори до DiSEqC (службовцю для з'єднання декількох конверторів), так як перша антена буде спрямована на три супутника (Hotbird 13e, Astra 4,8e, Amos 4W), то для цього знадобляться три кабелі. DiSEqC ізолюйте від будь-яких влучень вологи. З'єднання ізоляційною стрічкою краще не обертати, краще використовувати термоусадку.
3
Підключіть DiSEqC до ресивера. Для цього відключіть тюнер (ресивер) від мережі 220В, прикрутите F-коннектор до гнізда LBN in. Після цього налаштуйте супутникову антену. Спочатку встановіть центральний супутник, наприклад, найпопулярніший в Росії - Astra 4,8e (Sirius). Для цього в меню супутникового ресивера слід встановити параметри 11766h27500, де 11766 - частота, h - горизонтальна поляризація, 27500 - швидкість потоку.
4
Можливо налаштуватися і на будь-який інший, частоти всіх супутників можна знайти на сайті www.lyngsat.com. Встановіть антену вертикально і налаштовуйте її повільними поворотами вправо-вліво до того моменту, поки смуга якості сигналу на ресівер не буде становити порядку 65-70%. Після цього зафіксуйте всі її кріплення.
5
Налаштуйте бічні конвертори. Для цього тимчасово вимкніть центральний, на супутники, наприклад, Amos (10723h27500) і Hot Bird (10853h27500). Потім підключіть DiSEqC-перемикач 4-1 (чотири входи - один вихід). Після цього проскануйте три супутники. Таким же чином налаштуйте друге антену.
6
Підключення двох супутникових антен до одного ресивера мається на увазі підключення конверторів. Для з'єднання їх воєдино найпростішим шляхом буде застосування DiSEqC-перемикача, 4-1 або 8-1, залежно від того, скільки на обох супутникових тарілках встановлено конвертерів. Одно так само на його входи йде підключення з них кабелів, а вихідний кабель підключається до ресивера. У супутниковому тюнері в меню налаштувань слід включити DiSEqC. Т