Як записувати відео з вебки.

Програмне та технічне забезпечення сучасних комп'ютерів дозволяє в домашніх умовах за допомогою веб-камери створювати і редагувати відеофільми, записувати мультфільми і кінофільми через інтернет.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма Virtual Dub.
Інструкція
1
За допомогою спеціальних програм можна робити відео зі спецефектами, титрами та іншими премудростями, які зроблять ваш фільм барвистим і цікавим, а також видаляти з кінофільму непотрібні кадри, рекламу, наприклад.
2
Однією з таких програм є Virtual Dub. Тому перше, що вам необхідно зробити, це встановити програму на свій комп'ютер. Потім увімкніть веб-камеру і запустіть програму Virtual Dub. Виртуал Дуб влаштована таким чином, що самостійно розпізнає вашу вебку і підключиться до неї. Зробіть деякі налаштування, щоб програма працювала коректно.
3
Для здійснення захоплення відео відкрийте вкладку «Файл» (file) і перейдіть в меню Capture AVI. Сюди буде проводитися захоплення. При бажанні цю настройку можна змінити. Налаштуйте джерело відеосигналу, клікнувши Source. Можна порекомендувати вам «Відеотюнери». Він дозволить налаштовувати контрастність, колір.
4
Тепер налаштуйте формат, клікнувши по вкладці Format. Оптимальне дозвіл складає 352х288. Глибину кольору виставите YUY2. Потім перейдіть до налаштування формату звуку Audio. Внизу ви побачите цифри. Клацніть по ним і налаштуйте звук на 44.10 KHz, 16-bit, mono. Запис звуку здійснюйте без стиснення, інакше відео та звук не співпадуть.
5
Налаштуйте прив'язку зображення до звуку. Для цього відкрийте меню Capture і виберіть вкладку Setting. У вікні, поставте прапорець навпроти Lock video stream to audio. Всі налаштування виконані, можна починати захоплення відео. Для цього натисніть клавішу F6, кнопка Esc зупиняє запис.
6
Коли запис закінчена, ви можете приступити до редагування фільму, накладенню різних ефектів. Для цієї мети в Virtual Dub передбачені такі опції, як «Різати/клеїти», «Накладення фільтрів», «Накладення/збереження звукової доріжки», «Розкадрування відеофрагменту».