Як знайти автомашину.

При всьому різноманітті і кількості машин представлених на російському ринку не завжди можна знайти автомашину за своїм смаком та фінансовими можливостями. За поєднанням «марка-ціна-якість» багато наших співвітчизників їдуть за кордон. Найчастіше в Німеччину.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно:
  • - інтернет;
  • - міжнародне водійське посвідчення;
  • - валютна банківська карта;
  • - віза.
Інструкція
1
Автомобільний ринок Німеччини пропонує автолюбителям постійний і широкий вибір старих і нових автомобілів. Найбільшим попитом користуються машини, що були у вжитку - вони знаходяться в доброму стані, і при цьому значно нижче в ціні. Прийнявши рішення поїхати за машиною в Німеччину вам потрібно зробити кілька кроків.
2
Запасіться водійським посвідченням міжнародного зразка, так як всередині російські посвідчення за кордоном не мають ходіння.
3
Оформіть у банку валютну карту, покладіть на неї суму, яка покриває вартість машини, дорожніх витрат, готелі, харчування і додайте ще трохи на випадок непередбачених витрат.
4
Через інтернет знайдіть великий автомобільний ринок. Найбільшим автомобільним ринком не тільки в Німеччині, але і в Європі є авто ринок в місті Ессен. Вийдіть на сайт авто ринку і підберіть для себе кілька машин. Зв'яжіться з їх власниками, задайте цікавлять вас і попередньо домовтеся про зустріч.
5
Отримайте німецьку візу в найближчому посольстві/консульстві Німеччини.
6
Ще вдома виберіть маршрут, по якому ви будете переганяти машину, в разі необхідності налаштуйте навігатор. Двома найпопулярнішими маршрутами є «по землі» через Польщу і Білорусію, або «по воді» на поромі Росток - Санкт-Петербург. Вибравши маршрут, відразу уточніть, де по дорозі зустрічаються готелі і заправки.
7
На авто ринку в Німеччині при огляді обраних машин не поспішайте і задавайте якомога більше питань - ви проробили довгий шлях і помилитися з покупкою було б прикро. Не соромтеся торгуватися. Продавець оформить сам всі необхідні документи, і ви зможете почати шлях додому.
8
У Росії сплатите державне мито і поставте машину на облік в ГИБДД.
Зверніть увагу
Як варіант, ви можете вибрати машину через інтернет і доручити подальше вчинення угоди і доставку в Росії агенту. Проте краще хазяйського ока немає нічого, та й інтернет не зможе дати вам повного уявлення про автомобіль.
Корисна порада
Не здійснюйте зворотний шлях поодинці - ви напевно зможете приєднатися до колони таких же свіжоспечених власників авто, а це значно безпечніше.