Як закачати програми з комп'ютера на телефон Samsung. Як закачати контакти в сумісного.

Для установки додатків на мобільний телефон зазвичай використовують ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Це дозволяє заощадити кошти, що витрачаються на оплату інтернет-трафіку при стрибку додатків з мобільного телефон а.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Samsung PC Studio.
Інструкція
1
Спочатку знайдіть і скачайте програму, за допомогою який ви будете здійснювати синхронізацію мобільного телефон а з комп'ютером. Якщо ви використовуєте телефон фірми Samsung, то скачайте додаток PC Studio. Встановіть цю програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть цю програму і підключіть ваш мобільний телефон до комп'ютера, використовуючи спеціальний кабель. Якщо у вас немає USB-шнура, то скористайтеся BlueTooth-адаптером для комп'ютера, щоб здійснити підключення ПК до мобільного телефон у. Врахуйте, що швидкість передачі даних по мережі BlueTooth значно нижче, ніж при кабельному підключенні.
3
Зачекайте, поки програма визначить ваш телефон . Тепер скачайте потрібні вам програми. Пам'ятайте про те, що формат цих файлів має бути jar. Відкрийте меню Manage Files. Виберіть папку в телефон е, в яку необхідно встановити потрібні додатки. Зазвичай для цього використовуються спеціальні розділи пам'яті телефон а. Скопіюйте в неї jar-файли.
4
Тепер вимкніть мобільний телефон від комп'ютера. Спробуйте запустити встановлені додатки. Повторіть процедури підключення телефон а до комп'ютера і копіювання файлів для встановлення нових програм.
5
Якщо вам потрібно створити резервну копію записної книжки, то після запуску програми Samsung PC Studio відкрийте меню Manage contacts and more. Виберіть пункт Save Contacts і почекайте, поки завершиться створення копії вашої телефон ной книги.
6
Якщо ви хочете використовувати мобільний телефон для підключення комп'ютера до інтернету, то відкрийте меню Manage Internet connections. Виконайте настройку підключення до інтернету. Параметри, які потрібно задати в меню, залежать тільки від вашого оператора. Зазвичай виконують настройку аналогічну тій, яку ви використовуєте для прямого підключення телефон а до інтернету.