Як скласти іспит на охоронця. Як здати на ліцензію охоронця.

Одна з можливостей працевлаштування - це робота в охоронному підприємстві. Однак не всі знають про те, що перш ніж влаштуватися охоронцем, необхідно отримати ліцензію на охоронну діяльність. Як же це зробити? Один з найважливіших пунктів - здача спеціального іспиту . Для того, щоб здати його успішно, необхідно знати його суть і специфіку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - паспорт;
  • - медична довідка;
  • - свідоцтво про закінчення навчання на охоронця.
Інструкція
1
Запишіться і пройдіть навчання в спеціальному навчальному закладі для підготовки співробітників охорони. Навчання в подібному центрі підготовки займе близько 300 навчальних годин. Пройдіть курс успішно.
2
Запишіться на сам іспит. Зазвичай його організовують в кінці навчання в навчальному закладі, де майбутні охоронці проходили курс. При цьому на іспиті присутній комісія, що складається із співробітників органів внутрішніх справ.
3
Підготуйтеся до теоретичного іспиту. На спеціалізованих сайтах для охоронців можна знайти списки іспиту ційних квитків, які не міняються, і відповіді до них. Найбільше квитків близько 200. Розподіліть квитки по днях, які залишилися до іспиту , і вивчають певну кількість квитків у день. Це допоможе вам систематизувати вашу підготовку. Можна також вчити квитки по ходу навчання, одночасно з вивченням питання на заняттях. Кілька днів до іспиту залиште для повторення матеріалу.
4
Підготуйтеся до практичного іспиту. У нього буде входити як використання зброї, допустимого для охоронця даного рівня кваліфікації, так і перевірка знань дій у надзвичайній ситуації, наприклад, надання першої допомоги.
5
Здайте іспит успішно у вашому навчальному центрі. З собою на іспит необхідно принести паспорт та медичну довідку про те, що ваш стан здоров'я відповідає правилам роботи охорони. Подібну довідку можна отримати як в державній поліклініці, так і в приватному медичному центрі.
6
Якщо ви не здали іспит або одну з його частин, ви можете подати заявку на переекзаменовку, але вже не в навчальний заклад, а іспиту ционную комісію за місцем проживання. Її координати можна дізнатися у місцевих органах внутрішніх справ. Потрібно буде надати документ про те, що ви пройшли навчання на охоронця. Іспит за місцем проживання проходить також, як і екзамен при навчальному центрі.
Корисна порада
Нормативні акти у сфері проведення іспиту можуть змінюватися, тому актуальну інформацію перед здачею іспиту необхідно уточнювати в навчальному закладі для підготовки охоронців.