Як качати грудну клітку. Як зробити грудну клітку сталевий.

Більшості жінок і чоловіків, щоб відчувати себе впевненими, необхідна красива і струнка фігура. Для того щоб досягти цього, вони відправляються в тренажерний зал, бігають по утрам, займаються фізичними вправами вдома і т.д. Все це дозволяє накачати м'язи рук, ніг, преса, а також грудну клітку .
Інструкція
1
Для того щоб накачати грудну клітку , вам знадобиться похила лава. Постарайтеся надати їй кут нахилу в діапазоні 10-80 градусів. Лягайте на спину і приступайте до фізичних вправ.
2
Візьміть спеціальні пристосування, які дозволять швидко розвинути верхню частину грудей. До цього списку входять гантелі, штанга і т.д. Так, наприклад, тримаючи гантелі, розводите руки в сторони і знову з'єднуйте над головою. Виконувати цю вправу треба на прямих руках. Також накачати грудну клітку можна за допомогою віджимань від підлоги, підтягування на брусах, жиму штанги і гантелей, пулл-оверов і спеціальних вправ на тренажері «Баттерфляй».
3
Пам'ятайте, що м'язи грудної клітки діляться на дві категорії, кожна з яких вимагає виконання певних вправ. Зокрема, це базові та формуючі вправи. У першому випадку всі ваші тренування спрямовані на збільшення сили, нарощування маси людських м'язів. У другому випадку мова йде про поліпшення рельєфу і форми м'язів. Вони вимагають мінімальних навантажень і підвищеної точності виконання.
4
Якщо ви хочете максимально розвинути м'язи грудної клітки, виберіть по одній вправі з базової групи (на верхню і нижню частину грудей). Поєднуючи їх, ви досягнете найкращого результату. Не забувайте про формують вправах. В кінцевому підсумку ви отримаєте приголомшливий індивідуальний комплекс, регулярне виконання якого дозволить накачати грудну клітку в найкоротші терміни.
5
Фахівці рекомендують час від часу міняти вправи місцями. Зрідка прибирайте обридлі частини тренування, поповнюйте свою програму і т.д. Тривалість підходів і їх кількість цілком і повністю залишається на вашій совісті. На самому початку робіть по 2 підходи. Трохи пізніше збільште кількість підходів до 3 в базових вправах. Там набратися досвіду, виконуйте по 3 підходи для кожного типу вправ.