Як намалювати горіх. Як намалювати волоський горіх.

Невеликий горіх , намальований серед інших предметів, може доповнити композицію натюрморту і тим самим завершити образ картини. Якщо ви ніколи не малювали горіх і, спробуйте зобразити фундук.
Інструкція
1
Фундук - це смачний плід окультуреного рослини, іменованого ліщиною або ліщиною. Незважаючи на те, що зовнішній вигляд горіх ов різних сортів цієї рослини трохи різниться, всі плоди мають схожі риси в будові. Вивчіть фотографії, на яких зображений фундук. Зверніть увагу на те, що кожен горіх оточений своєрідною рослинної оболонкою. Оболонка дозрілого горіх а більш коротка, ніж сам плід. До моменту дозрівання вона розпадається на зубчасті лопаті.
2
Щоб намалювати фундук, спочатку накресліть коло або овал середнього розміру. З однією з сторін прірісуйте маленький гострий трикутник. Об'єднайте попередню фігуру і трикутник плавними лініями. Прямі грані трикутника і частина окружності зітріть.
3
На протилежній стороні кола накресліть дугу, яка ніби відокремлює крайню частину горіх а від загальної маси плоду. Таким чином ви зобразите те місце, яким горіх кріпиться до гілки.
4
Зафарбуйте цю область кремовим відтінком, а її край виділіть жирної коричневою лінією. Потім на ній сіро-коричневим кольором поставте ледь помітні крапки і дрібні рисочки, які суперечать від краю горіх а до намальованої дузі.
5
Іншу частину горіх а фарбуватимете в коричневий відтінок. Після цього намалюйте тонкі лінії темно-коричневого і світло-коричневого кольору, що відходять від колишнього трикутника до області кріплення горіх а до гілки дерева. Трохи розтушуйте смуги.
6
Якщо ви хочете зобразити рослинну оболонку горіх а, намалюйте її у вигляді декількох загострених листя, оперізують плід. Потім зітріть лінії між листям. У вас має вийти один довгий лист з кількома гострими зубцями, який оточує горіх .
7
Пофарбуйте цей елемент в зелений колір. Ви можете залишити оболонку повністю зеленою. Або можете додатково забарвити її краї в червонуватий відтінок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_0q9vvAGjx8