Як намалювати приведення.

Якщо ви готуєтеся до свята Хеллоуїн, вам знадобиться вміння малювати привид. Привиди можуть бути страшними, веселими і просто жахливими. Для зображення впізнаваного персонажа буде потрібно всього кілька секунд, але можна витратити трохи більше часу і зробити гарний повноцінний малюнок.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накресліть на альбомному аркуші очі привиди у вигляді двох чорних фігур. Їх форма може бути різною. Крім звичайної круглої, спробуйте намалювати очі овальної або напівкруглої форми. Контур очей може бути не тільки рівним, але і хвилястим. Експериментуйте з варіантами очей. Завдяки цьому ви зможете отримати різні вирази обличчя персонажа.
2
Якщо ви намалюєте всередині чорних фігур маленькі оченята, що складаються з білих кіл і чорних крапок, привид буде зовні нагадувати мультиплікаційного скелета. Це зробить обличчя персонажа моторошним навіть в тому випадку, якщо ви намалюєте на ньому посмішку.
3
Щоб зробити очі більш виразними, додайте брови над очима примари. Ви можете намалювати їх у вигляді тонких дуг або коротких рисочок. Залежно від нахилу рисочок, погляд примари може бути спокійним, зловісним або переляканим.
4
Далі намалюйте рот привиду. Щоб ваш персонаж вийшов веселим, накресліть під очима дугу, вигнуту вниз. Таким чином, ви зобразите посмішку на обличчі примари. Якщо ви зробите рот, схожий на букву «О», то його обличчя стане переляканим.
5
Потім намалюйте голову персонажа у вигляді дуги. Почніть лінію зліва від особи на рівні середини очей. Обігнувши очі зверху, закінчите лінію праворуч від особи навпроти початкової точки.
6
Накидайте контури рук привиди. Вони повинні починатися від крайніх точок лінії голови. Зробіть руки у вигляді витягнутих овалів. На їх кінцях накресліть по три гострих пальця, схожих на листя дерев.
7
Домалюйте решту тіла примари. Від нижніх точок рук персонажа опустіть злегка похилі лінії. З'єднайте їх внизу хвилястою лінією.
8
Зітріть ластиком верхню лінію трапеції і лінії, що відокремлюють руки від тіла. Намалюйте на тілі примари складки. Для цього поставте три крапки на уявній горизонтальній лінії, що ділить тіло навпіл. Від них проведіть лінії вниз до нижнього краю тіла примари. Зробіть лінії трохи зігнутими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zxF4E3bvV8Q