Як з'єднати дві різних мережі.

Вибір методу об'єднання двох локальних мереж в єдине ціле залежить тільки від схем побудови вихідних мереж. Найчастіше використовують мережеві концентратори або маршрутизатора для здійснення схожих завдань.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку виберіть мережеве обладнання, за допомогою якого ви будете з'єднувати дві мережі . Для цього можна використовувати мережеві концентратори, що входять до складу однієї з цих мереж. Візьміть мережевий кабель і з'єднайте з його допомогою два мережевих концентратора, що відносяться до різних мереж. З'єднувати відразу кілька мережевих концентраторів. Це може привести до збою в роботі мережі . Переконайтеся в тому, що в схемі відсутні попарно з'єднані групи свічів.
2
Ви створили своєрідний канал, через який можуть обмінюватися інформацією комп'ютери різних мереж. Врахуйте, що при з'єднанні досить великих мереж на ці два концентратора ляже досить велике навантаження. Тому вибирайте порівняно потужні пристрої. Тепер налаштуйте параметри комп'ютерів, щоб забезпечити безперешкодний обмін інформацією.
3
Спочатку виберіть мережу, яку будете перенастроювати. Якщо до складу однієї з них входить маршрутизатор або роутер, через який комп'ютери отримують доступ в інтернет, то розумніше переналаштувати іншу мережу. Відкрийте властивості мережевого адаптера одного з комп'ютерів. Перейдіть до параметрів протоколу інтернету TCP/IP (v4). Встановіть статичний значення IP-адреси таким чином, щоб воно відрізнялося від адрес другий мережі тільки четвертим сегментом.
4
Тепер заповніть поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер», вказавши в них IP-адресу потрібного маршрутизатора. Аналогічним чином налаштуйте інші комп'ютери цієї під мережі . Перевірте параметри загального доступу. Переконайтеся в тому, що у всіх потрібних комп'ютерів включена функція мережевого виявлення. Перевірте всі загальнодоступні папки та файли.
5
Якщо ви налаштовуєте робочу мережу, то використовуйте параметр «Тільки читання» для більшості файлів і каталогів. Це дозволить запобігти випадкове видалення або зміну важливих документів.