Як вибрати масажний стіл.

Будь початківець масажист рано чи пізно стикається з проблемою вибору власного масажного столу . Проводити заняття на підлозі або ліжка, звичайно, можна, але це незручно як клієнтові, так і самому майстрові. Краще починати практику відразу на спеціальному обладнанні, щоб уникнути проблем у подальшому і заручитися довірою клієнтів. Але як же вибрати масажний стіл і що при цьому потрібно враховувати?
Інструкція
1
Для початку визначтеся, яку мету ви переслідуєте. Якщо стіл необхідний вам для нечасто домашньої практики, то це одне. Якщо ж ви хочете підібрати обладнання для професійного масажного кабінету або клініки, тоді необхідно орієнтуватися зовсім на інші параметри. Основна вимога до будь-якого столу для масажу - його зручність для пацієнта і масажиста. У клієнта повинно виникнути відчуття повного розслаблення, а для цього розмір масажного столу повинен відповідати його габаритам. Також зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлено покриття столу . Найкраще, щоб він був оббитий м'якою підкладкою і не мав помітних згинів або зчленувань. Лежати на такому столі набагато зручніше, ніж на жорсткій поверхні з «купинами» і «сходинками».
2
Особливої уваги вимагає міцність столу . Масажні столи бувають розкладні і стаціонарні. Розкладні набагато дешевше і ідеально підходять для тих, хто тільки починає займатися приватною практикою і хоче обладнати масажний кабінет у себе вдома. Хоча для починаючих бізнесменів, які організовують профілакторій або масажний салон, такий варіант також цілком прийнятний. Один з найважливіших параметрів, на які варто звернути увагу при виборі розкладного масажного столу - його стійкість. Під час масажу стіл не повинен їздити з боку в бік, розгойдуватися і скрипіти. Навіть якщо продавці запевняють вас, що це нормально і абсолютно не впливає на міцність і стійкість, не купуйте такий стіл. Можливо, на ньому дійсно можна розгойдуватися без наслідків, але для масажу необхідна тверда опора. До того ж, пацієнту буде складно розслабитися.
3
Зараз існує безліч модифікацій професійних масажних столів. Коштують вони досить дорого, але зате по праву вважаються найбільш зручними, надійними і безпечними на ринку. Якщо ви вибираєте масажний стіл для клініки, варто зупинити свій вибір на одній з професійних моделей. Зараз виробники створюють столи для дітей, людей з надмірною вагою і навіть вагітних жінок, щоб кожна людина могла насолоджуватися масажем, не відчуваючи себе обділеним.
Зверніть увагу
Вибираючи стіл, зверніть увагу на зчленування його ніжок. Вони повинні бути міцними і стійкими. Обов'язково вимагайте гарантію від виробника з можливістю ремонту та заміни будь-якої деталі або всього столу.
Корисна порада
Поверхня масажного столу повинна бути рівною і приємною на дотик. Для того щоб стіл прослужив вам ще довше, обов'язково покрийте його зверху клейонкою і додатковим покривалом.