Як назвати домашню тварину.

Отже, ви завели вдома кішку, собаку, пташку або хом'ячка. Після перших вибухів радості і розчулення і вирішення питань з кормом, будиночком і туалетом виникає цілком резонне питання про майбутнє імені вашого вихованця. І якщо ви не прихильник Брасіков, мурок або Рижиков, а хочете неодмінно придумати для свого нового члена сім'ї щось оригінальне, краще підійти до цього з усією відповідальністю. Адже тварині належить носити свою кличку все життя.
Інструкція
1
Якщо ви думаєте, що кличка тварини - справа виключно вашого смаку, то помиляєтеся. Зрозуміло, ім'я має вам подобається, інакше в ньому не буде абсолютно ніякого сенсу. Але крім цього кличка тварини повинна бути простою і зрозумілою і звучати так, щоб привертати увагу самої тварини. Якщо ви ламаєте голову над ім'ям для кішки, краще виберіть таке, в якому будуть шиплячі і свистячі звуки. Поєднання букв «ч», «ш», «щ», «ж» і «з» дуже добре привертає увагу вусатих-смугастих. Тому, якщо назвете кішку Чапой, вона звикне до клички набагато швидше, ніж Мурка або Ангеліна.
2
Не захоплюйтеся подвійними іменами або занадто довгими прізвиськами. Ім'я Марія-Олена-Луїза-Ізабелла, безумовно, вразить усіх ваших гостей і знайомих, але для кішки або собаки не означатиме рівним рахунком нічого. У подвійних кличках тварини запам'ятовують тільки першу частину і реагують на її навіть тоді, коли господарі і не думали кликати вихованця по імені. Пельмень Петрович буде охоче відгукуватися на кличку Пельмень, але господарям не варто перебувати в ілюзіях, що собака з таким ім'ям буде знати і другу його складову частину. Аналогічно з надто довгими іменами на кшталт Ізабелли, Вільгельміни або настурції. Вони незручні для швидкого вимови, а запам'ятати їх важкувато не тільки тваринам, а й самим господарям.
3
Насамперед зверніть увагу на характер тварини, а потім вже думайте над тим, яка кличка йому підійде. Будь-яке ім'я має мати свій сенс і значення. Рудий кіт прекрасно може стати як Тигром, так і Померанцев, а білосніжна болонка з блакитними очима зовсім необов'язково має бути саме Сніжинкою або пінку, а легко може вирости в Конфетку або дзявкаючи. Пам'ятайте про те, що індивідуальні особливості вашого вихованця обов'язково підкажуть вам, як краще його назвати. Чи не придумуйте занадто далеких і абстрактних кличок. Нехай ім'я вашого друга що-небудь означає.
Зверніть увагу
Доведено, що кішки краще сприймають високі звуки і досить негативно реагують на низькі. Тому, щоб уникнути непорозумінь, краще не нагороджуйте вашу кішку ім'ям Пуфан або Берда. Краще нехай в кличці звучать ноти, приємні котячому юшку.
Корисна порада
Черепахи, ящірки або хом'ячки не надто сприйнятливі до власних прізвиськами, тому ім'я для них - скоріше данина традиції. Тут ваша фантазія вже може розгулятися на повну силу без всяких обмежень.