Як пофарбувати меліроване волосся. Як мелірування волосся перефарбувати.

Якщо мелірування волосся виявилося невдалим або не сподобалося, то першим спонуканням є бажання прибрати його і перефарбувати волосся знову. Але, на жаль, це не так легко, адже при мелірованії одні пасма знебарвлюються, інші - ні, іноді ж взагалі застосовуються різні відтінки фарб, а значить, просто перефарбувати волосся не вийде.
Інструкція
1
Якщо ви недавно зробили мелірування, але результат вас не влаштував, краще всього, якщо ви наберетеся терпіння, і почекаєте хоча б три тижні до нового походу в салон, щоб не завдати непоправної шкоди своєму волоссю.
2
Тонкі волосся , які гірше переносять будь фарбування, після ще однієї процедури можуть почати випадати, тому спробуйте спочатку відростити свій природний колір, поступово зрізаючи пофарбовані кінці, а вже після цього офарблюйте їх в інший колір.
3
Але якщо ви знаходите, що ситуація критична, і не можете чекати, зверніться до професіонала, оскільки тільки він зможе правильно оцінити, які процедури зможуть витримати ваші пошкоджені попередньої забарвленням волосся .
4
Прибрати ефект мелірування вам допоможе смивка для волосся, а через деякий час - перефарбування їх в однотонний колір. Змивки бувають знебарвлюючі, кислотні і натуральні. Знебарвлюється смивкой ви освітлити волосся за один раз відразу на чотири тони. Повторно їй можна користуватися тільки через два тижні. У зв'язку з тим, що вона отруйна, краще, якщо такий вид змивки вам буде робити професіонал.
5
Кислотна смивка не містить аміаку і пергідролю, але якщо ви вирішили нею скористатися, майте на увазі, що ви зможете освітлити волосся на два тони за сеанс.
6
Для того щоб змити фарбу з волосся в бік більш світлого кольору, можете використовувати суміш соняшникової, оливкової і касторової олій. Візьміть їх у рівній кількості і перемішайте. Можете додати також невелику кількість зволожуючого крему для рук. Нагрійте суміш до температури тіла, нанесіть на волосся . Потім накрийте їх на півгодини целофаном. Ефект освітлення можна підсилити за допомогою фена з помірною температурою. Через півгодини змийте маску шампунем (можна дитячим) кілька разів. Якщо волосся недостатньо освітлити, можете повторити цю процедуру через 12 годин.
7
Можете скористатися і просто касторовою олією. Змішайте чотири ложки масла і три жовтки. Приготовану суміш нанесіть на волосся по всій довжині і втирайте в шкіру голови. Голову оберніть целофановим пакетом і рушником. Фен не використовуйте. Змивати краще шампунем для жирного волосся.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що процедури змивки, фарбування і перефарбовування шкодять волоссю, тому після всіх процедур особливо ретельно доглядайте за ними за допомогою зволожуючих і живильних засобів.