Як мити кошеня.

Зазвичай кішки самостійно стежать за своєю чистотою, а маленьких кошенят вилизує мати. Але часом трапляються такі несподіванки, коли кошеня доводиться обов'язково мити. Ці маленькі непосиди примудряються влізти в бруд або фарбу, вимазатися цілком в їжі або відходах.
Вам знадобиться
  • - спеціальні миючі засоби для кошенят
  • - махрові рушники
  • - ківш
Інструкція
1
Представники сімейства котячих не дуже шанують водні процедури, тому потрібно правильно мити кошеня, щоб не злякати його й не нашкодити його організму.
2
В першу чергу перед купанням потрібно подбати про очі і вушках кошеня. Щоб уникнути роздратування очей від потрапила мильної води або піни, перед купанням потрібно закапати в них очні краплі. Вушка можна заткнути ватяними тампонами, які запобіжать попаданню всередину води.
3
Для купання кошенят потрібно використовувати спеціальний шампунь. У нього знижений піноутворення та більш низький рівень кислотності.
4
Підготуйте ємність з водою для купання кошеня і ємність з водою, якою будете змивати мильну воду. Налийте в ємність для купання води стільки, щоб вона доходила стоїть кошеняті трохи нижче грудей. На дно ємності покладіть махровий рушник, стоячи на ньому, тварина буде відчувати себе більш комфортно.
5
Вода для миття кошеняти повинна бути приблизно 39оС, а для ополіскування трохи прохолодніше.
6
Візьміть кошеня однією рукою за передні лапи, а другий за задні і акуратно поставте в воду. Дайте тварині трохи звикнути до води і відпустіть.
7
Шампунь не можна наливати безпосередньо на шерсть тварини. Миючий засіб спочатку налийте і розподіліть на долоні. Потім рукою намильте шерсть кошеняти і злегка помасажуйте шкурку. Правильно мити кошеня потрібно, намилюючи у напрямку росту шерсті.
8
Під час миття спокійним і ласкавим голосом розмовляйте з твариною, це допоможе йому трохи заспокоїтися.
9
Після намилювання візьміть кошеняти однією рукою, а іншою обливайте його чистою водою. Особливу увагу приділіть животику і місцям під лапками - часто вони залишаються, промиті недостатньо.
10
Коли мильна вода буде змита, проведіть рукою по шерсті тварини, як би віджимаючи воду.
11
Загорніть кошеня в рушник і дайте пристрою вбере вологу. Досушити кошеня самостійно.
Зверніть увагу
Як помити кота. + 3статью додав Товстий Кіт (23 січня 2010 в 5:56). Ви б напевно не хотіли, додатково до всього іншого, посковзнутися на мокрій підлозі під вреся купання. Якщо у вашого кота є кігті, то рекомендується надіти щось з довгими рукавами. Якщо кіт любить кусатися, то краще надягти міцні рукавички.
Корисна порада
Так як же швидко помити кота, собаку, крокодила, що не розводячи інтелігентські соплі з приводу ранимою психіки рефлексуючого тваринного? Як стати не гламурної прислугою, а його другом і авторитетним, шанованим союзником, за якого в разі чого Ваш улюблений вихованець кинеться в бій, встане на Вашу захист, а іноді, можливо, заради Вас пожертвує своїм здоров'ям і навіть життям?