Як варити коричневий рис. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Коричневий рис - це рис ові зерна, з яких не знята тонка плівка, відрубна оболонка. Таким чином, коричневим називається будь-який не шліфований рис . Рисові висівки можуть бути коричневого, червоного або чорного кольору, в них містяться вітаміни і мікроелементи, яких позбавлений шліфований рис . Неочищена зерно популярно серед прихильників здорового харчування, оскільки зберігає корисні властивості висівок. Крім того, навіть в приготованому вигляді такої рис засвоюється повільніше шліфованого, енергія вивільняється поступово, рівень цукру в крові залишається стабільним, зменшується рис до захворювання цукровим діабетом.
Вам знадобиться
    • 1 стакан коричневого рису,
    • 10 склянок води,
    • 2 ст. ложки топленого масла.
Інструкція
1
Промийте рис під холодною проточною водою, переконайтеся в тому, що змита вся пил, яка може містити пестициди і чужорідні мікрочастинки. Стічна вода повинна бути абсолютно чистою і прозорою. Промивайте будь сорт або вид рис а перед варінням, т.к. добре промитий рис утворює менше піни при відварювання.
2
Відкиньте промитий рис на друшляк, переконайтеся в тому, що стекла вся вода, потім помістіть в чашку і замочіть в холодній воді на 30 хв. Вода повинна покривати рис на 4 см. Можна не замочувати рис перед варінням, це збільшить час відварювання на 10 хв.
3
Підготуйте велику каструлю з таким розрахунком, щоб вона вміщала рис , воду, залишалося місце для вільного парообразования під закритою кришкою. Влийте в каструлю 10 склянок холодної води, закип'ятіть, всипте рис , доведіть знову до кипіння, зменшіть вогонь до середнього і готуйте 20 хв без кришки. При цьому рис не потрібно перемішувати, але потрібно прибирати піну, що утвориться на поверхні води, у міру її утворення.
4
Вимкніть вогонь, відкиньте рис на друшляк, дайте стекти воді, потім поверніть рис в каструлю, включите мінімальний вогонь, додайте топлене масло, щільно закрийте кришкою і потрясіть каструлю, щоб рис перемешался. Готуйте ще 10 хвилин.
5
Спробуйте інший спосіб відварювання рис а, він відрізняється від першого тим, що рис залишають доходити до готовності під кришкою без вогню. В цьому рецепті відсутній масло. Повторіть перші два кроки.
6
Залийте рис киплячою водою, закрийте каструлю кришкою, доведіть до кипіння на сильному вогні і варіть 3 мін.Уменьшіте вогонь до середнього, варіть ще 7 хв, потім зменшіть вогонь до мінімального і варіть 2 хв.
7
Зніміть каструлю з вогню, оберніть її папером і укутайте в ковдру. Залиште рис пропарюватися хвилин на 12, тобто рівно на стільки, скільки він готувався на вогні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XzBY-bFLqSk
Корисна порада
Рис швидко і міцно вбирає будь запахи, тому його радять замочувати і варити на бутильованої води.