Як піднести подарунок на весілля. Як приподнести подарунок автомобіль.

Збираючись на весільне торжество до друзів або родичів, багато хто відчуває труднощі, що і як дарувати молодятам. У більшості випадків пара попереджає гостей, що краще вручити гроші. Але і в цьому випадку залишається вибір: просто покласти на піднос конверт або піднести подарунок так, щоб ще багато років після весілля молоді з посмішкою згадували вашу мову.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили просто подарувати гроші в конверті, вивчіть заздалегідь тост - добрі душевні слова про те, як давно ви знайомі з парою, скільки добра вам принесли наречений з нареченою. Але не захоплюйтеся спогадами і не затягуйте свій виступ. Нудні довгі монологи втомлять і гостей, і молодят.
2
Зніміть ролик на тему «Що було б, якби вони не зустрілися». І навіть якщо молодята заздалегідь знатимуть ідею і брати участь в зйомках, побачити, що в підсумку вийшло, їм буде дуже цікаво. І ваш показ може стати одним з пам'ятних моментів свята. А в кінці можна підвести плавно до подарунка - грошам - і сказати, що ви раді їх зустрічі і даруєте гроші на солодкий медовий місяць. Подаруйте жартівливі наручники, щоб вони ніколи не розлучалися, або підкову - на щастя, забавного домовенка - хранителя сімейного вогнища. Принаймні, перший час ці предмети точно будуть займати найпочесніше місце в хаті.
3
Багато, коли вручають гроші, радять, що на них можна купити, і дарують відповідні предмети-натяки: символічний кермо - щоб молоді купили автомобіль, або солом'яний капелюшок нареченій - щоб відпочивала тільки на Багамах. Урізноманітніть цей момент, влаштувавши жартівливу тематичну лотерею, в якій можуть взяти участь всі. Наприклад, якщо ви даруєте гроші на подорож, кожному нехай дістанеться частинка моря: свекрухи - мило з морським запахом, а молодшій сестричці нареченої - мушля. Але, звичайно, головний приз - гроші - молодій сім'ї.
4
Якщо ви все ж придбали для молодих потрібний подарунок , подбайте про красиве ошатною упаковці для нього. Можна придумати (або пошукати в інтернеті) цікавий вірш - загадку про вашу річ, про її важливість для молодої сім'ї, корисні якості, наклеїти цікаву етикетку з фотографіями нареченого і нареченої або вбратися листоношею Печкіним і вручити святкову «посилку».
Напевно деякі з вас, будучи запрошеними на весілля задавалися питанням про вибір подарунка. Можна з упевненістю припустити, що ваш вибір припав на гроші, так як більшість запрошених гостей як презент вибирають саме їх.

Як розрахувати мінімальну суму грошового подарунка на весілля

Безсумнівно, вибираючи в якості подарунка на весілля гроші, гостро постає питання про суму. Скільки ж грошей краще піднести в дар молодятам? Якихось чітких відповідей і точних сум немає, все залежить від багатьох факторів, наприклад, від того, де проживають молодята, просто друзі вони вам чи родичі, а якщо родичі, наскільки ви з ними близькі. Однак у першу чергу, сума подарунка визначається виходячи з фінансових можливостей дарувальника. Якщо молодята проживають в невеликому селищі або маленькому місті, одна тисяча рублів може здатися непоганий сумою, а от для жителів обласних міст такий подарунок може бути дуже скромним.
У російських містах від однієї людини цілком нормально подарувати близько двох або трьох тисяч, а від пари - 4-6 тисяч рублів.
Так як рівень цін у великих містах, таких як Москва і Санкт-Петербург відрізняється, непогано було б підняти планку до 5 -15000 рублів і більше. В Україні зазвичай дарують 1-2 тисячі гривень, можна подарувати і 500, якщо родич не надто близький. В маленьких населених пунктах часто дарують мінімальні суми - по 100 гривень.
Мінімальну суму можуть подарувати колеги однокурсники, далекі родичі і сусіди.
Дізнавшись приблизно, в яку суму на одну людину обійдеться весільний банкет, і помноживши її вдвічі, можна розрахувати мінімальний грошовий подарунок. Природно, у всіх різні витрати на весілля: одні орендують теплохід або будинок за містом, а інші святкують день створення сім'ї в недорогому і затишному кафе або навіть вдома.

Весілля у родичів

Весілля коханої племінниці, яка постала на ваших очах - не привід для економії, мінімальну суму можна подарувати племіннику, якщо ви його бачили кілька разів у житті. Брата чи сестри по можливості можна подарувати 10-15 тисяч рублів, а дітям і внукам - все, що було накопичено до цієї знаменної події. Подарунок батьків, по одному з негласних правил, повинен бути значно більше, ніж сума, вкладена найщедрішим гостем в якості подарунка. Двоюрідна сестра, яка нещодавно стала мамою, навряд чи зможе виділити з сімейного бюджету більше трьох тисяч, зате солідний дядько здатний подарувати коханому племіннику навіть 50 тисяч рублів, дозволивши собі широкий жест. У разі сильних фінансових труднощів, з приводу суми подарунка навіть не варто переживати, знаючи про те, що людина в даний момент не в змозі дозволити собі подарувати більшу суму грошей, навряд чи його хтось засудить. Можна трохи схитрувати, щоб після чужого весілля не залишитися «на бобах», і взяти з собою найбільшу суму, яку ви можете подарувати і подивитися, скільки інші гості подарують, напевно вам не доведеться дарувати всі гроші.