Як нарахувати гроші в Київстар. Як покласти рублі на телефон київстар.

Отже, ви купили мобільний телефон і вибираєте стільникового оператора, послугами якого ви б хотіли користуватися. Якщо ви живете в Україні, можливо, ваш вибір зупиниться на операторі « Київстар » - одному з найбільших і найвідоміших у країні. Але, перш ніж купувати сім-карту, корисно буде дізнатися практичні сторони обслуговування у цього оператора, наприклад, те, як можна поповнити рахунок свого телефону.
Вам знадобиться
  • - номер телефону, на який ви хочете перевести гроші;
  • - сума грошей, яку ви хочете перевести на телефонний рахунок;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Перед тим, як поповнити рахунок, перевірте його баланс. Це можна зробити різними способами. Зі свого мобільного наберіть команду * 111 # і натисніть «Виклик». Вам прийде повідомлення про баланс. З чужого телефону ви можете дізнатися кількість грошей на рахунку, якщо підключите послугу «Довірена особа» на обраний вами номер. Вартість перевірки балансу з чужого номера - 0,05 гривень на 2011 рік.
2
Дізнайтеся, який у вас тип рахунку - з передоплатою або контрактний. Це знадобиться вам при оплаті.
3
Якщо хочете поповнити рахунок за допомогою готівки, знайдіть термінал оплати і внесіть гроші, слідуючи інструкціям на екрані. Також ви можете внести готівку через відділення банку, якщо там є послуга «Зручна сума». Заповніть спеціальну квитанцію на поповнення рахунку і передайте разом з грошима касиру.
4
Інший спосіб - купіть карту для поповнення рахунку в одному з салонів стільникового зв'язку. Щоб активувати карту, наберіть на своєму телефоні код * 123 * номер телефону # і натисніть виклик.
5
За допомогою банківської карти Visa або MasterCard поповните рахунок на сайті « Київстар ». Також це можна зробити по телефону, зателефонувавши на номер 999. Дзвінок по цьому номеру безкоштовний, комісія за поповнення рахунку не стягується.
6
За безготівковим розрахунком рахунок можна поповнити, уточнивши платіжні реквізити стільникового оператора по телефону 466. Також необхідно буде вказати ваш номер телефону та номер особового рахунку, який вказаний в договорі з стільниковим оператором. Переказ коштів може зайняти до 3 робочих днів.
7
Після внесення коштів на телефонний номер перевірте баланс ще раз для того, щоб дізнатися, зараховані кошти чи ні.
Корисна порада
Зберігайте чеки і квитанції для оплати доти, поки кошти не будуть зараховані на рахунок. У випадку помилки чек допоможе вам підтвердити, що ви перевели на рахунок певну суму.