Як вибрати кішку.

Вибір кішки - справа непроста - це практично новий член родини, новий дитина. І напевно, найголовніше, щоб у вас з кішкою або котом трапилася любов з першого погляду. В цьому випадку ви абсолютно беззастережно прийміть тварина в домі і будете любити його, незважаючи ні на які труднощі.
Інструкція
1
Для початку визначитеся з породою кішки. Адже від породи залежить і темперамент тварини, і специфіка його розвитку та утримання. Є породи кішок, які вимагають багато уваги (абиссинская), є самостійні і незалежні (британська).
2
Є кішки, що не терплять самотності. Якщо ви весь день на роботі, кішка буде дуже сильно нудьгувати. В цьому випадку розумно буде взяти двох тварин з одного посліду.
3
Є тварини, не дуже добре ладнає із маленькими дітьми. Подумайте, чи буде комфортно кішці і чи безпечно дитині.
4
Визначтеся з підлогою тварини. Якщо ви не збираєтеся займатися розведенням кішок, то в будь-якому випадку тварина треба стерилізувати або каструвати. Цим ви позбавите себе і його від зайвих проблем і мук.
5
Після того, як ви визначитеся з породою, потрібно знайти розплідник, розводящий таких кішок. Справжні породисті кошенята сидять вдома з мамою-кішкою, а не продаються на пташиному ринку. Якщо ви не хочете отримати завідомо хвору тварину, уважно вибирайте розплідник, перевіряйте всі сертифікати і родоводи тварини. У розпліднику повинно бути чисто, специфічний котячий запах повинен бути присутнім мінімально. І не важливо, в квартирі чи знаходиться розплідник, або за містом.
6
Зверніть увагу на маму-кішку. Вона повинна бути здорова - це можна визначити за станом вовни, очей, загального враження. Якщо тварина полохлива, нечесане, явно хворе - це може говорити про поганий догляд і частих пологах кішки. Відповідно, і кошенята від такої мами богатирським здоров'ям похвалитися не можуть.
7
При виборі кошеняти подивіться на його темперамент. В ідеалі він повинен бути рухливим, не лякатися чужих людей, активно грати з братами і сестрами. Подивіться, чи не сльозяться чи є у нього очі, блищить Чи шерстка. Обов'язково поцікавтеся у заводчика, чим він годує кошеня. По раціону харчування, можна зрозуміти, як містилося тварина і не буде у нього прихованих проблем зі здоров'ям.
8
Котенка можна забирати від мами у віці не менше 2 місяців, після проведених вакцинацій. Заводчик повинен детально розповісти вам про харчування, до якого привчений кошеня. Пріговтесь до того, що перший день в новому будинку буде для малюка великим стресом. Заздалегідь купите миски, необхідний корм, лоток з наповнювачем, іграшки.
9
Брати в будинок необов'язково кошеняти, є багато дорослих кішок, які потребують люблячих господар. Якщо вам непринциповий вік кішки, порода і походження, то взяти кішку можна з, так званих, передержек. На перетримці живуть кішки підібрані волонтерами на вулиці, що потрапили в складну життєву ситуацію (смерть господарів, відмова з різних причин).
10
Часто буває так, що саме такі кішки стають найбільш відданими і вдячними своїм господарям. Так, з дорослою кішкою на початку проблем адаптації буде не менше, ніж з кошеням. Але будуть і плюси: на шторах доросла тварина висіти не буде, до туалету і когтеточке привчене. А найбільшим плюсом буде те, що таких кішок і кошенят роздають абсолютно безкоштовно. Тоді як ціна порода кішок начінат від 15 тисяч і може доходити до 60.