Як зробити розриви в таблиці. Розрив таблиці.

Електронні таблиці використовуються для введення як числовий, так і текстової інформації. Вони можуть бути створені в різних програмах, наприклад, MS Excel, MS Word. Щоб помістити таблицю на декількох сторінках, використовується функція розриву таблиці.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлений пакет програм MS Office.
Інструкція
1
Запустіть програму MS Word, щоб виконати розрив таблиць. Для цього спочатку створіть таблицю. Перейдіть в меню «Таблиця», якщо версія програми до 2007 року, або в меню «Вставка», якщо Office 2007 року і пізніше. Далі виберіть пункт «Додати таблицю», виберіть кількість рядків і стовпців. Також є інший спосіб додавання таблиці: досить виділити необхідну кількість осередків в спеціальній кнопці на панелі інструментів.
2
Далі заповніть таблицю інформацією. Щоб розірвати таблицю на кілька сторінок, виріжте осередки, які ви хочете перенести на іншу сторінку, поставте курсор в кінці залишилася таблиці, виконайте команду «Вставка» - «Розрив» - «Нова сторінку». Далі на новій сторінці вставте вирізані осередки.
3
Встановіть настройки заголовків таблиці перед її поділом. Дана функція буде виконувати копіювання шапки таблиці на кожну нову сторінку. Для цього виділіть шапку таблиці (назви стовпців). В Office 2007 викличте контекстне меню, виберіть команду «Властивості», перейдіть у вкладку «Строка» і встановіть прапорець біля опції «Повторювати як заголовок на кожній сторінці». Якщо у вас Office 2003 і нижче, виберіть меню «Таблиця» і виберіть опцію «Заголовки. Після цього таблиця з розривом матиме заголовок на кожній наступній сторінці.
4
Встановіть розрив таблиці в Excel, для цього створіть електронну таблицю, встановіть курсор в тій комірці, яка буде у вас останньою перед розривом таблиці, далі перейдіть у вкладку «Розмітка сторінки», якщо у вас Office 2007, і виберіть пункт «Розрив», там встановіть прапорець «Вставити розрив сторінки». У попередніх версіях програми виділіть рядок, щоб розбити таблицю, перейдіть в меню «Вставка» і виберіть відповідну команду.
5
Зробіть розрив таблиці в Open Office Calc, аналогу MS Excel, для цього створіть електронну таблицю, поставте курсор в комірці, яка буде останньою в даній таблиці, виберіть меню «Таблиця», далі клацніть по команді «Розбити таблицю».
Потужні текстові редактори мають широкі можливості для обробки і форматування створюваних документів. Засобами редактора текст можна представляти за допомогою різних елементів і форм. Одними з найбільш часто використовуваних форм структурування даних є таблиці. У вигляді елементів таблиці можна уявити будь-які дані документа. Багато елементів і форми редактора для кращого сприйняття має сенс вставляти один в одного. Причому як елемент таблиці може бути задана також таблиця. Вставити таблицю в таблицю можна засобами текстового редактора.
Інструкція
1
Запустіть редактор Microsoft Word. В додатку створіть новий документ або відкрийте вже існуючий. В меню програми виберіть пункти «Таблиця» - «Вставити» - «Таблиця».
2
На екрані запуститься вікно режиму завдання таблиці. Задайте в ньому параметри майбутньої таблиці. Для цього в полях «Число рядків» і «Число стовпців» встановіть необхідні вам значення. Налаштуйте ширину стовпців в нижче розташованих полях так, як вам зручно. Натисніть кнопку «Ок». На поточному аркуші документа з'явиться таблиця із заданими рядками і стовпцями.
3
Поставте курсор в комірку таблиці, де вам потрібна вкладена таблиця. Викличте контекстне меню комірки за допомогою клацання правою кнопки миші. Клікніть в ньому на сходинці «Додати таблицю ».
4
Додаток запустить режим створення таблиці, аналогічний описаному вище. Виконайте всі налаштування для вкладеної таблиці і збережіть їх кнопкою "Ок". Створена таблиця відобразиться в поточному осередку головній таблиці. Встановіть форматування обох елементів за допомогою опції «Таблиця» - «Автоформат таблиці» або вручну встановлюючи властивості кожної таблиці. Налаштуйте розмір осередків відповідно до їх вмістом. Вкладена таблиця в таблиці побудована.