Як організувати свій бізнес таксі.

Бізнес таксі - один з найбільш швидко окупаються видів бізнесу. Тому в кожному місті нашої країни існує безліч невеликих приватних компаній, що спеціалізуються на таксі -Перевезення. Відкрити підприємство з обслуговування населення послугами таксі нескладно. Однак, як і в будь-якому бізнесі, тут існують свої особливості.
Інструкція
1
Потенційні пасажири таксі сьогодні мають вибір. Тому репутація того чи іншого підприємства стає основним фактором в отриманні замовлень. А репутація складається з якості обслуговування клієнта, його безпеки при поїздці, зовнішнього та внутрішнього вигляду автомобіля, швидкості і оперативності реагування на дзвінок і виконання замовлення. Тому, відкриваючи свій бізнес по таксі -Перевезення, ретельно прорахуйте власні кошти. Не очікуйте швидких прибутків. Підприємству потрібен час, щоб налагодити безперебійну роботу, а ваші таксі повинні зарекомендувати себе, як найбільш зручні і швидкі серед конкурентів.
2
Зареєструйтеся в місцевій податковій інспекції як індивідуальний підприємець і роботодавець. Також встаньте на облік у позабюджетних фондах, ПФР, ФСС.
3
Знайдіть і орендуйте приміщення, де будуть розташовуватися, диспетчерська служба, технічні працівники, бухгалтерія і т.д. Майте на увазі, підприємству належить мати площадку, на якій можна зробити невеликий технічний ремонт автомобілів.
4
Виберіть і купіть оснащення для таксі, красивий телефонний номер, автоматичну телефонну станцію, засоби зв'язку, навігатори, рації і т.д. До всього цього покладається придбати певне програмне забезпечення, комп'ютерне обладнання, найняти фахівця, щоб налагодив систему і стежив за її чіткою роботою. Саме від цього залежить успіх вашого таксі.
5
Далі сформуйте автопарк вашого підприємства. Це можуть бути власні машини, що потребують додаткового капіталовкладення плюс вкладення на пристрій автомайстерні та мийки, щоб стежити за технічним станом машин. Багато підприємців працюють з водіями на власних автомобілях, укладаючи з ними договір. Все залежить від суми, яку ви здатні витратити на відкриття справи.
6
Отримайте ліцензію на перевозкіНайміте привітних диспетчерів і досвідчених водіїв, обладнайте зручний діловий офіс, оснастите машини сучасними засобами зв'язку, дайте запам'ятовуються реклами в газети ... і в дорогу!