Як лікувати часте сечовипускання у дитини. Прискорене сечовипускання у дітей.

Часте сечовипускання - це збільшення кількості випорожнень сечового міхура. Найчастіше при цьому обсяг виділеної сечі менше норми. Батькам потрібно звернути увагу на те, які ще симптоми є у дитини, чи немає домішок крові в сечі, набряків навколо очей, температури. У кожному разі, почастішання сечовипускання вимагає консультації фахівця.
Вам знадобиться
  • - 1 ч.ложка мучниці;
  • - 1 ч.ложка листя брусниці.
Інструкція
1
Фізіологічна часте сечовипускання притаманне дітям до 1,5-2 років. Вони ще навчаються навичкам контролю над відправленнями організму. До шести місяців сечовипускання протікає у них як безумовний рефлекс. У нормі кількість сечовипускання у немовлят - до двадцяти разів на добу. Така частота в цьому віці вважається нормальною і не потребує лікування. Після у малюків починає формуватися почуття наповненості сечового міхура. Частота сечовипускання скорочується, дитина вже може затримувати сечу. Збільшуються розміри сечового міхура. До чотирьох років дитина мочиться 7-9 разів на добу. Обьем сечі в нормі повинен відповідати кількості поступаемой рідини. Будь-які відхилення в цій схемі - привід для звернення до лікаря.
2
Часте сечовипускання може викликатися багатьма причинами. Найчастіше - це інфекція сечового міхура. Але можуть бути і серйозні причини - наприклад, цукровий діабет. Крім прискореного сечовипускання, при діабеті у дитини з'являється сухість у роті, постійна спрага, запах ацетону з рота, втомлюваність та слабость.Еслі діагноз цукрового діабету підтвердиться, призначається медикаментозне лікування та сувора дієта.
3
Цистит - дуже поширене захворювання, при якому, крім частих і хворобливих позивів до сечовипускання, може підвищуватися температура, знижуватися апетит, з'являтися кров у сечі. Діагностують інфекцію за допомогою бактеріологічного аналізу. Після цього лікар підбирає антибіотик і прописує курс лікування. Крім цього, з раціону хворої дитини виключаються пряні, солоні, жирні і смажені страви, здатні викликати подразнення. Обов'язково рясне пиття, яке дозволяє швидше очистити сечовий міхур від інфекції. При циститі велику допомогу може надати народна медицина, природно, з дозволу лікаря.
4
Приготуйте дитині, хворій циститом, відвар листя брусниці. Для цього залийте 1 чайну ложку сухої сировини однією склянкою окропу, прокип'ятіть 15 хвилин, охолодіть і процідіть. Давайте дитині пити відвар невеликими ковтками протягом дня.Такім же чином можна приготувати відвар мучниці (ведмежою ягоди).
5
Часті безболісні сечовипускання у дітей можуть бути викликані вживанням диуретических продуктів або порушенням питного режиму. У цьому випадку необхідно просто менше поїти дитину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yhp2i5kN-PI