Як вибрати ім'я дитині.

Вибір імені для дитини завжди був справою нелегкою. З цього приводу збирають сімейні ради, часом гарячі суперечки тривають місяцями. І все ж рано чи пізно потрібно зупинитися на якомусь варіанті.
Інструкція
1
По-перше, ім'я повинно в тій чи іншій мірі влаштовувати всіх членів сім'ї. Один з подружжя, звісно, може поступитися іншому, аби не виявилося, що вибране ім'я категорично комусь в родині не подобається, або породжує неприємні асоціації. Тому небажані імена краще виключити одразу.
2
По-друге, ім'я має бути милозвучною і поєднуватися з по батькові та прізвищем. Якісь поєднання в принципі погано звучать, якісь важко вимовляються. Нерідко можна зустріти поєднання начебто Владислав В'ячеславович або Вадим Володимирович.
3
З цієї ж причини не надто захоплюйтеся екзотичними іноземними варіантами. Странновато звучатиме що-небудь на зразок Петрова Есмеральда Олексіївна. Якщо все ж зупинилися на незвичайному імені, то подумайте, яким буде воно буде скорочуватися, і чи добре буде звучати.
4
При виборі імені для хлопчика не забувайте, що колись він сам стане батьком і дасть батькові своїм дітям. Оцініть милозвучно Чи таке по батькові і наскільки воно підходить до більшості поширених імен.
5
Не надто прислухайтеся до порад членів родини, за винятком, звичайно, чоловіка. Звичайно, можете поцікавитися їхньою думкою, але швидше за все кожному щось не сподобається і процес вибору ще більше затягнеться.
6
Можете назвати дитину з честь когось із родичів або по імені мами чи тата. Вирішуйте самі як ставитися до поширеній думці про те, що дитина повторить долю того, в честь кого названий. Це може виявитися так, а може навпаки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pHxvRHIW_FE