Як вибрати породу.

Собака - це друг, товариш і партнер по іграх, мовчазний співрозмовник і віддане істота. При виборі собаки прислухайтеся до себе і своїм близьким, адже у кожної породи свій характер.
Інструкція
1
Якщо ви молоді і активні, вибирайте породи, які життєлюбний і життєрадісні. Вашим компаньйоном може стати фокстер'єр. Зведений характер цих собачок, життєрадісність і відданість господарям будуть радувати вас дуже довго.
2
Якщо ви вибираєте собаку для дитини, зупиніть свій вибір на золотистий ретривер. Ці напрочуд добродушні і добре піддаються дресируванню собаки відмінно порозуміються з малюком.
3
Для родини, в якій є літні люди, чудово підійде коллі. Це дуже спокійні віддані собаки, які легко навчаються новим командам. Другом для такої сім'ї може стати і лабрадор.
4
Якщо ви змушені часто переїжджати з місця на місце, виберіть в друзі собачку невеликого розміру. Вона не принесе великих клопотів. Йоркширський тер'єр - відмінний кандидат на роль мандрівника. Ці собаки люблять все нове, але ніколи не забувають про постійне і улюбленому - хазяїні.
5
Якщо ви не знаєте, що таке легкий шлях, і як по ньому йти, заведіть маламута. Ці собаки дуже красиві, але дуже важко піддаються дресируванню. Зате як ви будете горді собою і вашим псом, коли через кілька важких тренувань він все-таки вивчить команду "до мене!".