Як завантажитися з диска.

Завантаження комп'ютера з диска - необхідна умова для установки операційної системи. У більшості комп'ютерів пріоритетним пристроєм завантаження стоїть жорсткий диск, тому, якщо ви збираєтеся перевстановити ОС, вам потрібно змінити цей пункт.
Інструкція
1
При включенні комп'ютера, як тільки на екрані з'являться перші цифри і букви, натисніть клавішу Del. Перед вами з'явиться меню БІОС, виберіть у ньому пункт "Boot" за допомогою клавіатури, він знаходиться праворуч.
2
Зайдіть в меню завантаження, при цьому ви побачите там список пристроїв - жорсткий диск, CD/DVD-привід і т.д. Для того щоб виконати установку, виберіть дисковод як пристрій первинного завантаження, перемістивши його на самий верх списку клавішею +.
3
Після того, як справите потрібні зміни, збережіть їх, виходячи з БІОСа. Перед включенням комп'ютера вставте диск з операційною системою в пристрій, який вибрали пріоритетним і почніть завантаження комп'ютера.
4
Скористайтеся також альтернативним способом зміни устрою завантаження. Він набагато швидше, ніж попередній. Як тільки комп'ютер почне включатися, натисніть клавішу Esc. У вас відкриється нове меню, в якому за допомогою клавіш зі стрілками і Enter поставте привід в якості початкового завантажувального диска . Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер.
5
Після перезавантаження у вас на екрані з'явиться меню установки операційної системи, дійте згідно з вказівками системи, ознайомтеся з умовами ліцензійної угоди та виберіть установку в будь-який з запропонованих розділів. Виконайте форматування, дочекайтеся закінчення установки, введіть потрібні дані про часовий пояс, ім'я адміністратора комп'ютера, якщо необхідно, призначте пароль. Створіть користувача операційної системи, встановіть потрібні драйвера.
6
Поставте знову завантаження комп'ютера з жорсткого диска через БІОС або іншим зручним для вас способом. Це корисно в тому випадку, якщо ви часто залишаєте диски в приводі - багато з них містять файли, що змінюють конфігурацію системи (наприклад, диски з драйверами). Тому найкраще, щоб комп'ютер починав свою роботу, завантажуючи операційну систему з вінчестера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R65msR2IiN0
Зверніть увагу
Перевстановлення операційної системи найчастіше припускає під собою видалення всіх наявних на жорсткому диску файлів.
Корисна порада
Поверніть назад стандартний порядок завантаження після виконання потрібних вам дій.