Як налаштувати e-mail на комп'ютері.

Існує два способи роботи з електронною поштою: онлайн і оффлайн. При виборі онлайн-способу всі ваші повідомлення зберігаються на сервері, а отримати доступ до них можна за допомогою веб-інтерфейсу поштової скриньки. Якщо використовується клієнт електронної пошти, наприклад, Outlook Express, тоді ваші листи викачуються на комп'ютер і ви можете отримати доступ до них навіть без інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - клієнт електронної пошти.
Інструкція
1
Зареєструйте новий поштовий ящик, щоб налаштувати електронну пошту. Для цього перейдіть на сайт будь безкоштовної поштової системи, наприклад, gmail.com. Виберіть посилання «Створити обліковий запис», далі заповніть реєстраційну форму: логін, пароль, ім'я та прізвище, секретне питання (використовується в тому випадку, якщо ви забудете пароль).
2
Натисніть «Створити обліковий запис». Далі ви будете переміщені в ваш поштовий ящик. Щоб налаштувати пошту, перейдіть в пункт «Налаштування», далі «Пересилання POP», виберіть опцію «Інструкція з налаштування». Далі необхідно вибрати той клієнт електронної пошти, який встановлений на комп'ютері і виконайте наведені інструкції.
3
Запустіть програму Outlook Express, щоб виконати настройку електронної пошти на комп'ютері . Перейдіть в меню «Сервис», там виберіть команду «Облікові записи», натисніть по кнопці «Додати», далі виберіть опцію «Пошта». Введіть ім'я, яке буде відображатися в ваших листах в поле «Короткий ім'я», натисніть «Далі». В наступному вікні введіть повну адресу своєї електронної пошти (имя_пользователя@gmail.com) в поле форми «Адреса електронної пошти).
4
Введіть наступну адресу - imap.gmail.com в опції «Сервер вхідних повідомлень», а адреса сервера вихідних листів smtp.gmail.com - в поле «Сервер вихідних повідомлень», натисніть «Далі» для продовження настройки електронної поштової ящика. Введіть ім'я користувача, включаючи частину @ gmail.com в імені аккаунта, потім заповніть поле з назвою «Пароль» і натисніть «Далі».
5
Клацніть по кнопці «Готово», виберіть поле «Обліковий запис», виділіть там рядок imap.gmail.com, клацніть по кнопці «Властивості», перейдіть до закладки "Додатково", поставте прапорець біля пункту "Подключаться через безпечне з'єднання ». Далі перейдіть у вкладку «Сервери», встановіть прапорець біля опції «Перевірка автентичності користувача».
6
Натисніть «ОК». Налаштування пошти на комп'ютері завершена. Аналогічні інструкції для інших клієнтів електронної пошти можна знайти на сайті http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=75726&ctx=mail&&hl=ru.