Як передати інформацію з одного комп'ютера на інший. Як швидко перенести всю інформацію зі стаціонарного комп'ютера на ноут.

Існує кілька методів передачі даних з одного комп'ютера на інший. Природно, самим логічним з них є метод побудови локальної мережі за умови, що комп'ютери знаходяться досить близько один до одного.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Майте на увазі, що для разового переносу інформації краще використовувати всілякі USB-накопичувачі. Якщо ж вам необхідно здійснювати періодичний обмін даними між декількома комп'ютера ми, то створіть найпростішу локальну мережу. Придбайте мережевий концентратор з потрібною кількістю роз'ємів LAN.
2
Встановіть це мережеве обладнання в потрібному місці і підключіть його до мережі змінного струму. Підготуйте потрібну кількість мережевих кабелів певної довжини. Природно, на обох їх кінцях повинні бути присутніми LAN-конектори. З'єднайте всі стаціонарні комп'ютери з мережевим концентратором, використовуючи ці кабелі. Номери LAN-портів не мають значення, якщо ви використовуєте ненастраіваемий концентратор.
3
Додайте всі комп'ютери, з'єднані з мережевим концентратором. Виконайте настройку параметрів роботи локальної мережі. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до пункту «Зміна параметрів адаптера», розташованому в лівій панелі задач. Клікніть правою кнопкою миші по значку мережевого адаптера, сполученого з концентратором. Виділіть протокол інтернету TCP/IPv4 і натисніть кнопку «Властивості».
4
Активуйте параметр «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте його значення, наприклад 48.48.48.1. Тепер поверніться в меню «Центр управління мережами і загальним доступом» і відкрийте пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу".
5
Активуйте пункт «Включити мережеве виявлення» і встановіть прапорець навпроти параметра «Включити загальний доступ до файлів і принтерів». Тепер активуйте перший пункт в меню «Доступ до спільних папок». Тепер натисніть кнопку «Зберегти зміни».
6
Аналогічним чином настройте параметри інших комп'ютерів. Тепер відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Виконати». Введіть в відкрилося вікно команду \ 48.48.48.2, щоб відкрити список загальнодоступних папок певного комп'ютера .