Як зшити плаття за стандартом. Як зшити рукава летючки в сукнях для бальних танців.

Сукня «стандарт» - це одне з видів бальних суконь, яке використовується при виступі танцюристів на різних танцювальних конкурсах. Залежно від вікової категорії в сукні використовуються ті чи інші тканини, кольору і фактура. Використання прикрас, перлів і страз допускається в старших вікових категоріях.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - фурнітура;
  • - нитки в тон.
Інструкція
1
Виберіть тканину для плаття. Це повинна бути дуже еластична тканина, тому що рухи в танці дуже енергійні і різкі. Крім того, вона повинна мати гарний колір, що гармонує з образом танцівниці. Для юніорів дозволяються сукні без прикрас. Можливо поєднання різних кольорів тканини з аплікаціями з бахроми, шнурів і облямівки. Не допускається використання тілесного кольору.
2
Сшейте базову основу для сукні - купальник. Якщо плаття шиється окремо від купальника, то воно неодмінно прикріплюється до нього потім, щоб під час виступу воно не перекручуйте на виконавиці програми. Потрібно щоб плаття сиділо щільно і не створювало проблем при рухах.
3
Прикріпіть до купальнику основну тканину спідниці. Це може бути органза або шифон. Можна використовувати різні сітки для додання обсягу платтю стандарт. В категорії постарше можна використовувати комбінацію яскравих тканин з використанням малюнків, страз, каменів і люрексу.
4
Зробіть гарні об'ємні прикраси з квітів на плаття по стандарту. Для цього візьміть тканину потрібного кольору, промочите її розчином желатину, висушіть при кімнатній температурі. Розкладіть на рівній горизонтальній поверхні і виріжте пелюстки для квіток потрібної форми. Навертає їх на сукню і подивіться на загальний зовнішній вигляд наряду.
5
Зшийте спеціальні «крила-летючки» з легкого шифону і прикріпіть їх до рукавичок. Такі шлейфи можуть бути виконані у вигляді пелерин, китайських рукавів, асиметричних шалей або різного роду палантинів. У танці такий ансамбль буде виглядати дуже ефектно. Приміряйте плаття. Якщо при танці деякі деталі сукні спадають, підшийте їх так, щоб вони сиділи щільно, але й не сковували рухів. Наклейте спеціальним клеєм для тканини або пришити об'ємні квіти, для ефектності наряду.
6
Прикрасьте плаття блискучими стразами або штучними перлами. В цьому випадку діє правило-небудь дуже багато, щоб плаття впадало в очі своїм шикарним блиском, або дуже мало.
Зверніть увагу
Не забудьте про вікові обмеження на використання прикрас.