Як поліпшити відеокарту. Як налаштувати відеокарту для поліпшення графіки.

Для поліпшення продуктивності відеоадаптера можна використовувати різні прийоми. На жаль, для досягнення найкращого ефекту рекомендують встановлювати більш потужну відеокарту .
Інструкція
1
Якщо ви хочете поліпшити продуктивність інтегрованої відеокарти, то спочатку налаштуйте параметри її роботи. Для початку зменшите дозвіл екрана для певної програми. Тепер відкрийте програму, що дозволяє налаштувати параметри роботи вашої відеокарти. Перейдіть в меню налаштувань 3D-додатків.
2
Знайдіть пункт «Анізатропная фільтрація» і встановіть для нього параметр «попіксельно вибірки». Тепер знайдіть меню «Рівень деталізації множинних зображень» і пересуньте повзунок до пункту «Висока продуктивність». В меню «Вертикальна синхронізація» або «Чекати вертикального оновлення» встановіть значення «Завжди вимкнено».
3
У налаштуваннях параметрів Open GL встановіть або зніміть галочку з пункту «Потрійна буферизація». Збережіть параметри налаштувань відеокарти. Пам'ятайте про те, що інтегрований відеоадаптер працює за рахунок центрального процесора і оперативної пам'яті. Збільште обсяг пам'яті ОЗУ. Для забезпечення максимальної продуктивності відеоадаптера необхідний обсяг оперативної пам'яті, що втричі перевищує максимальний обсяг пам'яті відеоадаптера.
4
Якщо вам необхідно поліпшити дискретну відеокарту , то єдиний можливий метод, крім програмного, це її заміна. Виберіть нову відеокарту , що володіє потрібним портом для підключення до вашої материнської плати.
5
Придбайте нову відеокарту і підключіть її до вашого ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Якщо ви маєте справу з мобільним комп'ютером, то попередньо переконайтеся в тому, що його материнська плата взагалі має слот для підключення дискретної відеокарти. Природно, особливу увагу зверніть на розмір відеоадаптера. Далеко не всі відеокарти підходять до певних моделей ноутбуків. Обов'язково поновіть програмне забезпечення після установки нового відеоадаптера.
Якість графіки безпосередньо залежить від відеокарти. Кожному хочеться отримати максимальний ефект від комп'ютера. Як показує практика, в процесі експлуатації покращують параметри всіх пристроїв. З часом будь-яка відеокарта може застаріти. Щоб її поліпшити, потрібно проробити певні операції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
По-перше, треба поміняти драйвера. Для цього потрібно взяти найбільш нову версію і встановити на комп'ютер. Скористайтеся програмою для розгону. Наприклад, можна працювати з програмою RivaTuner. Вона досить популярна і доступна. З RivaTuner можна виконувати настройки, як через драйвер, так і через BIOS. Коли запустіть програму вперше, здійсниться аналіз драйвера, встановленого в ОС, BIOS і записи в реєстрі. Після цієї операції з'явиться вікно програми, яке містить кілька вкладок. Перша і "головна" (main). У ній виберіть варіанти настройки акселератора. Щоб вибрати потрібний режим настройки, клацніть на іконку, яка має вигляд трикутника, розміщена біля слова "Customize" в підрозділах «Target adapter» або «Driver settings».
2
З'являться додаткові вкладки зі значками, які відповідають за налаштування певних параметрів і показують інформацію про відео підсистемі комп'ютера. Більш тонке налаштування виконайте за допомогою підрозділу «Target adapter», який працює з BIOS відеокарти. Натисніть на трикутник. Виберіть значок із зображенням відеокарти. Далі на моніторі з'явиться вікно низкоуровневой настройки. Для того щоб задіяти зміни налаштувань, встановіть прапорець на пункті «Enable low-level hardware overclocking». Програма визначить реальні частоти графічного процесора і відеопам'яті, а також рівень розгону. Перезавантажте комп'ютер. Після цього інформація оновиться, і ви побачите реальні діапазони частоти для установок.
3
Перетягніть повзунки направо, а нові значення будуть відображені в прямокутниках з лівого боку. Не підвищуйте частоти більш ніж на 50-70 МГц на графічному процесорі і пам'яті. Підберіть максимальні частоти. Результатом перерозгону може стати поява "артефактів", до яких відносять білі смуги при відтворенні 3D додатків. Якщо таке трапилося, зменшіть показники частот. Щоб підтвердити і зберегти зміни, натисніть на вкладці "Застосувати". Для того щоб ці налаштування діяли постійно, встановіть прапорець на пункті «Apply overclocking at Windows startup». Дуже корисною опцією програми є створення "Профілю розгону". Саме ця функція допомагає швидко встановлювати вибрані налаштування розгону для конкретного режиму роботи. Адже коли ви працюєте з текстовими редакторами, зовсім безглуздо підвищувати частоти.