Як купити кошеня.

Приходить час, коли дорослій людині або маленькій дитині гостро захочеться спілкування, безкорисливої любові і дружби. Чарівний пухнасте кошеня допоможе вам вирішити складні проблеми самотності. Щоб не розчаруватися в вашому новому члені сім'ї, треба серйозно поставитися до його придбання.
Інструкція
1
Це тільки на перший погляд, здається, що купити кошеня дуже просто. Але це зовсім не так.В необхідно визначитися з породою і підлогою кошеня. В наш час просто губишся у величезній різноманітності порід кішок - сибірська і перська, балінезійська і російська блакитна, британська і єгипетський мау ...
2
Якщо ви захочете придбати породисте кошеня, то повинні знати, до якої категорії він відноситься. Найдорожчі кошенята з бездоганною родоводу відносяться до категорії «шоу». Саме з них виходять зірки всіляких виставок. Дешевші кошенята з «брид-класу» також можуть бути призерами виставок і створювати племінні шлюби. Малюки «пет-класу» зовсім не ізгої в ряду породистих кошенят. Вони можуть мати деякі невидимі погляду дефекти в забарвленні. Тому їх не допускають до племінного розведення та участі у виставках. Якщо ви не збираєтеся робити зі свого майбутнього друга призера і зірку, то можна зупинитися і на цьому відносно дешевому варіанті.
3
Ви повинні вибрати продавця. Де можна купити кошеня? Практично скрізь. У знайомих, по оголошенню в газеті, на ринку, у метро. Але там великий ризик покупки хворого кошеня. Найкраще купувати кошеня у заводчика, в клубі кішок і на виставках.
4
Не поспішайте купувати кошеня відразу. Подивіться на його зовнішній вигляд. Кошеня повинен бути активним. Сонливий і млявий кошеня може бути хворим. Зверніть увагу на його шерсть. Звалялася, недоглянута, липка, брудна, жирна шерстка є показником неблагополучного здоров'я тварини. Оченята котеночка повинні бути чистими, блискучими і не гноїтися. Від здорового кошеняти не повинні виходити неприємні запахи. В вушках не допускається утворення кірок і бруду. Якщо в роті кошеняти ви виявили ранки, то він явно болен.Прідержіваясь цих простих порад, ви придбаєте пухнасте скарб, який буде розчулювати вас багато років.