Як поставити музику на мопед. Як усилок подсоеденьть до мопеда.

Якщо набридло їздити на своєму мопеді в тиші, на нього можна встановити невелику музичну систему. При цьому музичні компоненти повинні мати ефективне звучання, простоту в монтажі і майже не займати місця.
Вам знадобиться
  • - мопед;
  • - динаміки;
  • - підсилювач;
  • - двожильний провід для підключення живлення;
  • - тумблер вимикання ;
  • - плеєр або мобільний телефон як джерело звуку;
  • - мотоаккумулятор на 27 ампер і 9 ампер-годин.
Інструкція
1
Продумайте і зберіть задній або бічні кофри для мопеда. Кофр виготовте з фанери. Усередині кофра продумайте і виготовте необхідні кріплення для всіх компонентів музичної системи. Динаміки врежьте в корпус кофра так, щоб звук при установці кофра був напрямку на вершника.
2
Для полегшення процесу при складанні корпусу не встановлюйте одну з його панелей - ту, в яку будете врізати динаміки. Цю панель закріпіть по завершенні монтажу та перевірок.
3
Бортову електричну систему мопеда оснастите акумулятором або встановіть замість штатного мотоциклетний акумулятор. Від акумулятора прокладете дроти для підключення підсилювача.
4
Встановіть динаміки в панель кофра. При установці декількох динаміків, один з них поставте на рульову колонку, щоб отримати стереоефект звучання. Проводи від динаміків виведіть до підсилювача і підключіть, дотримуючись полярності. Місця з'єднання проводів заізоліруйте.
5
Кабель підключення джерела музики візьміть від старих навушників з підходящим роз'ємом. Виведіть його в зручне місце так, щоб можна було підключити плеєр або телефон, не відволікаючись від управління.
6
Харчування підсилювача підключіть до замку запалювання або безпосередньо до акумулятора. Мінусовій провід від підсилювача виведіть до рами і закріпіть, попередньо зачистивши місце з'єднання. Плюсової провід підключіть через тумблер вимикання. Сам тумблер встановіть на корпусі кофра в зручному місці.
7
Зробіть сигнальний пристрій, що нагадує про необхідність відключення музичної системи. Для цього візьміть світлодіод або який-небудь сигнальний індикатор від іншого мопеда та скутера. Підключіть його до тумблера так, щоб індикатор постійно світився, коли музика включена. Сам індикатор закріпіть зовні корпусу кофра так, щоб він був добре видно.
8
Ретельно заізоліруйте всі з'єднання проводів, підключіть музику і перевірте її працездатність. Після цього встановіть кофр в вибране місце і надійно закріпіть. Для поліпшення зовнішнього вигляду кофра, обейте його шкірою, обтягніть тканиною або пофарбуйте.
В даний час скутер стає невід'ємною частиною міста, адже цей транспортний засіб доступно кожному, просте в застосуванні, і зручне в їзді. Багатьох водіїв цих «табуреток» не влаштовує те, що ганяти на скутер е доводиться без музики. А адже установка звукового супроводу на даний вид транспорту не займає багато часу. При правильній установці, музика майже не займає місця, і є відмінним доповненням для власників міні- скутер ів.
Інструкція
1
Придбайте необхідне для установки обладнання: динаміки, підсилювач, який не буде «є» багато енергії, двожильний провід, тумблер для включення або виключення підсилювача, мотоциклетний акумулятор і плеєр або телефон як джерело звуку.
2
Зніміть зі скутер а облицювальні панелі: молдинги, сидіння, дах відсіку акумулятора. Тепер вони не будуть втручатися при установці. Витягніть штатний акумулятор і встановіть мотоциклетний. У звільнену відсік помістіть підсилювач і виведіть всі потрібні дроти назовні.
3
Встановіть найбільший динамік під кришку дзьоба, Прикріпіть його до рульової вилці звичайним одножильним проводом, після чого виведіть дроти від нього до підсилювача і з'єднайте їх. Таким же чином можна підключити ще купу динаміків, але краще обмежитися одним-двома, інакше акумулятор швидко сяде.
4
Знайдіть старі навушники, щоб підключити джерело музики до input-кабелю підсилювача. Кабель виведіть в багажник або передній кишеню. Живити підсилювач, виведіть мінусовій провід з відсіку, і приєднайте його на будь-яке металеве місце корпусу.
5
«Плюс» з відсіку підведіть на контакт тумблера. На другий контакт підведіть «плюс» від підсилювача. Зробіть також індикацію включеного підсилювача, щоб не забувати його відключати. Для цього підключіть будь світлодіод або непотрібний індикатор, наприклад, індикатор який спливає масла, до тумблера. При включеному підсилювачі тепер завжди буде горіти лампочка.