Як привітати свекра з днем ??народження.

Багатьом знайома ця проблема - свято для батьків чоловіка. І якщо для того щоб догодити свекрусі, невістки зазвичай згортають гори і проявляють справжні чудеса мужності, еквілібристики і кулінарного таланту, то до свекра відносяться набагато простіше і без трепету. І дарма! Зрозуміло, свекор набагато терпиміше до невістки, але це не означає, що він не заслуговує на свій день рожденья таких же старань, як свекруха. Як же зробити йому приємне?
Вам знадобиться
  • Святковий торт, салати, вітальна листівка з віршами.
Інструкція
1
Якщо ваша сім'я ще зовсім молода, і ви не вивчили смаків і пристрастей батька вашого чоловіка, не варто переживати з цього приводу. Для чоловіка велике значення має те, який вибір зробив його син, наскільки йому комфортно, тепло і ситно. Іншими словами, все, що від вас вимагається, непомітно довести коханому свекру, що син його вибрав собі дружину правильно. Звичайно, ви вітаєте його з днем народження, але хороша невістка тим і хороша, що завжди пам'ятає про дрібниці. Якщо ви живете разом з батьками чоловіка, обов'язково візьміть участь в приготуванні святкової вечері. Якщо ж ви приходите до свекрів в гості, принесіть із собою що-небудь до столу. Не обов'язково творити чудеса, досить приготувати яке-небудь смачне блюдо, яке у вас чудово виходить.
2
Якщо у вас є діти, нехай вони візьмуть в приготуваннях до свята безпосередню участь. Попросіть їх намалювати що-небудь для дідуся чи розучите з ними вітальне вірш. Маленька дівчинка може допомогти мамі прикрасити іменинний пиріг написом і похвалитися перед дідусем, що прийняла в процесі приготування безпосередню участь. А хлопчик цілком може змайструвати для діда паперовий кораблик або фігурку з шишок на уроці праці. До речі, з приводу поздоровлень у віршах, якщо вам подобаються подібні виступи, можете приготувати вітальну промову для свекра, розділивши по четверостишиям на всіх членів сім'ї. Це не тільки викличе посмішку у іменинника, а й розважить дітей і всіх присутніх.
3
Подарунок можна подарувати від усієї родини, а можна - від кожного окремо. Звичайно, малюки не можуть скинутися для придбання чогось цінного, але вони можуть подарувати дідусеві власні малюнки або вірші і підписати загальну листівку. Не має особливого значення, що саме ви даруєте, важливо, щоб подарунок був від усього серця і не виглядав порожній дрібничкою. Свекру повинно бути приємно не просто від того, що він отримає від вас подарунок, а він усвідомлення того, що цей презент дійсно вибирали, над ним замислювалися.
Зверніть увагу
Не варто змагатися в мистецтві готування зі своєю свекрухою, навіть якщо ви впевнені, що у вас вийде її перевершити. Іноді краще просто доповнити стіл одним-двома власними стравами, ніж викликати суперечливі емоції.
Корисна порада
Якщо ще не вивчили звичаїв і традицій нової сім'ї, не варто проявляти зайву ініціативу і вносити свій статут у чужий монастир. Але й сидіти, не звертаючи увагу на те, що відбувається навколо, теж не варто. Запропонуйте свою допомогу або кілька варіантів проведення свята. Ваше завдання показати, що вам не все одно, але і не здатися занадто настирливою.