Як дізнатися, що пише dvd чи ні.

Дуже часто користувачі персональних комп'ютерів зіштовхуються з проблемою записи DVD-дисків. В першу чергу, це пов'язано з відсутністю додаткового програмного забезпечення в операційних системах Windows XP і більш ранніх версій. Також привід може просто не підтримувати функцію запису.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - програми для запису, наприклад, Nero або будь-які інші зручні для вас.
Інструкція
1
Подивіться на передню панель дисковода :, на ньому має бути написано DVD-R/DVD-RW. Якщо написаний перший варіант, це означає, що привід може тільки читати диски, а не записувати їх. Маркування RW означає ReWritаble, що означає, що він може ще й записувати інформацію.
2
На передній панелі дисковода не завжди може бути вказана повна маркування, найкраще перевіряйте її в диспетчері пристроїв. Для цього відкрийте «Мій комп'ютер", клацніть на вільному від ярликів просторі правою кнопкою миші, виберіть пункт «Властивості». У вас з'явиться нове вікно з декількома вкладками, відкрийте «Обладнання».
3
Зверху праворуч ви побачите кнопку «Диспетчер пристроїв», натисніть на неї і перегляньте список наявного обладнання в конфігурації вашого комп'ютера. Знайдіть там ваш дисковод, перепишіть назву моделі. Відкрийте веб-браузер, за допомогою пошуку знайдіть інформацію про наявне у вас дисководі, найкраще дивитися її на сайті виробника. Там будуть вказані всі параметри, в тому числі і можливість запису DVD-дисків.
4
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, то для запису дисків буде недостатньо стандартних додатків операційної системи, тому скористайтеся програмами сторонніх розробників, наприклад Nero або CD Burner XP. Вони досить прості у роботі, володіють інтуїтивним інтерфейсом і містять всі потрібні настройки, які можуть вам стати в нагоді для запису дисків. Також в них можна подивитися параметри вашого дисковода, його модель і можливості запису. Найкраще користуватися ліцензійними копіями програм, викачаних з офіційних сайтів виробників.
Зверніть увагу
Будьте уважні при вивченні маркування, вказуйте модель в пошуковику точно так же, як написано в диспетчері пристроїв.