Як вивести бліх.

Блохи - кровоссальні комахи, які можуть доставити безліч неприємностей тваринам і їх господарям. Для того, щоб уникнути цих проблем, потрібно навчитися правильно боротися з цими паразитами!
Інструкція
1
Отже, ви виявили у свого улюбленця бліх. Перш за все необхідно відправитися в найближчу ветеринарну аптеку і придбати засоби боротьби з цими комахами. При виборі засобів обов'язково враховуйте вид тварини, її вік, а також можливість виникнення алергії.
2
Найбільш часто в боротьбі з блохами використовуються різноманітні протипаразитарні шампуні. Їх випускають для кошенят, щенят, дорослих тварин, а також для гризунів. Слідуючи інструкції, викуповуйте тварина таким шампунем. Слідкуйте, щоб засіб не потрапило в рот, ніс або очі вихованця.
3
Також можна придбати спеціальні розчини проти бліх і кліщів. Як правило вони випускаються у формі ампулок, які наносяться на холку. Такі засоби вбираються в верхній шар шкіри і захищають тварину від паразитів протягом декількох тижнів.
4
Хороший засіб від кровососів - протиблошині нашийник. Його можна використовувати як після застосування шампуню або розчину, так і окремо. Уважно вивчіть інструкцію - багато нашийники можна одягати тваринам тільки після шести місяців.
5
Якщо ви живете в місцевості, де немає ветаптеках, то можна скористатися і людськими ліками. Для виведення бліх відмінно підходить чемерицеву вода. Її потрібно нанести на все тіло тварини, трохи почекати, а потім ретельно змити водою.
6
При боротьбі з блохами не забудьте і про обробку будинку. У ветеринарних аптеках і господарських магазинах продаються спеціальні розчини, якими необхідно обробити підлоги та м'які меблі строго по інструкції. Також необхідно викинути підстилку тваринного і найбільш ретельно обробити ті місця, в яких ваш вихованець любить спати.
7
В якості профілактики можна покласти під підстилку тваринного сушену гірку полин - блохи не виносять її запаху. У профілактичних цілях рекомендується регулярно мити тварин протиблошині шампунем, а також використовувати ампулки з інсектицидними розчинами та протипаразитарні нашийники. Перед застосуванням всіх вищеперелічених засобів бажано звернутися за консультацією до ветеринарного лікаря.