Як робити виноски в дипломі.

При написанні курсових, дипломних, а також інших наукових робіт обов'язковим є додавання посилань на літературу, яка була використана. Сучасні текстові редактори підтримують автоматичне проставлення виносок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма Word.
Інструкція
1
Вставте виноску в документі Word 2007, ця функція дозволяє проводити автоматичну нумерацію посилань або по розділу, або у вигляді наскрізної нумерації по всьому документу. Якщо ви видалите або перемістіть виноску, то нумерація зміниться відразу ж.
2
Щоб додати виноску в документ, вкажіть місце, куди необхідно її вставити. Далі перейдіть на вкладку «Посилання», натисніть на кнопку «Вставити звичайну виноску». Також для додавання виносок можна використовувати комбінацію клавіш CTRL + ALT + F.
3
Змініть формат виноски , для цього перейдіть в діалогове вікно «Виноски», натисніть на кнопку «Формат номера», або використовуйте власне маркування, для цього клацніть кнопку «Символ», виберіть потрібний символ . Далі натисніть кнпоку «Вставити». Введіть у полі, що з'явилося текст виноски , далі клацніть двічі по номеру виноски , щоб повернутися до її знаку в документі.
4
Виконайте вставку виноски в документі Word 2003 і нижче. Для цього відкрийте потрібний документ, встановіть курсор після того слова, до якого необхідно додати виноску. Далі перейдіть в меню «Вставка», в ньому виберіть пункт «Посилання». У діалоговому вікні виберіть пункт "Виноска».
5
Далі у вікні в розділі «Положення» встановіть перемикач у полі «Кінцеві виноски », в цьому полі виберіть пункт «Наприкінці документа». Далі встановіть додаткові налаштування для формату виносок, якщо потрібно. Далі клацніть по кнопці «ОК». Ви будете переміщені до кінця документа, до створеної виносці. У полі введіть потрібний текст.
6
Виконайте вставку виноски на поточній сторінці вашого диплома. Для цього перейдіть в меню «Вставка», виберіть «Посилання», потім «Виноска». Встановіть перемикач у полі «Виноски», виберіть опцію «Внизу сторінки». Виберіть потрібний формат номера, а також спосіб нумерації. Після вибору потрібних налаштувань натисніть кнопку «ОК» для додавання посторінковою виноски в диплом.