Як робити фотодизайн на нігтях.

Фотодизайн нігтів являє собою їх оформлення з використанням наклейок, що володіють малюнком фотографічного якості. В результаті нанесену на ніготь наклейку можна декорувати блискітками, кольоровими гелями, шматочками фольги, бульонкамі та іншими компонентами для дизайну нігтів. Цей спосіб надає майже безмежні можливості для фантазії, а також займає набагато менше часу, ніж нанесення будь-якого малюнка фарбами.
Інструкція
1
Фотодизайн можете використовувати при нарощуванні, корекції штучних нігтів або при манікюре.Подготовьте ніготь перед нанесенням наклейки. Для цього в разі нарощування нігтів нанесіть базовий шар гелю. Висушіть в лампі і зніміть липкий шар, потім нанесіть на ніготь білий гель у вигляді фону на тому місці, де хочете щоб була наклейка (тоді малюнок вийде найбільш чітким). При цьому для аплікації не потрібен білий фон - вона наноситься тільки на потрібний майстру фон.
2
В тому випадку, якщо ви завдасте білий гель з блискітками або сріблястим піском, тоді фотодизайн виглядатиме блискучим.
3
У разі нанесення фотодизайну при звичайному манікюрі накладіть фоновий білий лак саме в тому місці, де повинна бути наклейка.
4
Виріжте наклейку форми манікюр у вигляді прямокутника або у формі нігтя, аплікацію виріжте приблизно по контуру (тоді при нанесенні її на ніготь фон не буде видно). При цьому наклейка повинна бути менше самого нігтя на 1-1,5 мм. У разі необхідності можете зробити кілька надрізів, щоб вона краще лягла.
5
Потім відокремте наклейку від підкладки за допомогою голки, гострого краю ножиць або власного нігтя. Після цього, підчепивши край наклейки, перенесіть її пінцетом або голкою прямо на ніготь. При необхідності можете занурити наклейку в гель (тільки в разі нарощування) або в клей (у разі манікюру), тоді наклейка буде ковзати по вашому нігтю, і в цьому випадку її можна буде розташувати там, де потрібно.
6
Покрийте наклейку зверху тонким шаром гелю (при нарощуванні) або прозорим лаком (у разі манікюру). Також на манікюр можете нанести шар закріплювача.
7
В разі нарощування після того, як закріпіть гель в лампі, нанесіть ще один тонкий шар такого ж гелю і зробіть декорування: краї малюнка замаскуйте блискітками або фольгою, а сам малюнок можете декорувати блискітками, пір'ям, бульонкамі або ліпленням.
Красивий манікюр і доглянуті нігті - запорука закінченого і стильного образу жінки. Манікюр демонструє вашу охайність, прагнення до стилю і краси навіть в дрібницях, і в особливості манікюр привертає до себе увагу тоді, коли на нігтях створений майстерний дизайн , і вони нагадують твір мистецтва. Сьогодні існує маса різних можливостей оформлення нігтів - ви можете зробити простий або французький манікюр, а також замовити художню розпис по нігтях, обклеювання стразами, зображеннями і штучними татуюваннями. Крім того, ви можете створити на нігтях фото- дизайн .
Інструкція
1
Переваги фото- дизайн а нігтів в тому, що ви можете оформити нігті абсолютно будь-яким зображенням, будь то ваша кохана людина або музичний кумир. Крім того, існують готові картинки для фото- дизайн а нігтів з пейзажами, зображеннями квітів, красивих будівель і простих візерунків і орнаментів.
2
Фактично, ви оформляєте свої нігті дуже маленькими фотографіями, співпадаючими з розміром нігтя. Якщо ви створюєте такі фотографії самі, роздруковуйте їх на досить тонкої і м'якою глянцевому папері.
3
Перенести зображення з фотографії на ніготь дуже просто - нанесіть на підходящі картинки тонким шаром клей для фольги або покриття для верхнього шару манікюру. Коли покриття висохне, покладіть картинку в ємність з водою і почекайте декілька хвилин.
4
Коли папір розмокне, акуратно зніміть шар паперу з фотографії, щоб у вас в руках залишилася тонка плівка із зображенням. Не кваплячись, викладіть на поверхню нігтя, попередньо покритого лаком в колір малюнка, вологу плівку і розрівняйте її.
5
Колір лаку повинен контрастувати з малюнком фото- дизайн а, щоб той виділявся і був помітний. Після нанесення лаку закріпіть його прозорою основою, а потім наносите плівку із зображенням. Зайві краю плівки, що виходять за межі нігтя, зріжте гострими манікюрними ножицями.
6
Тонким пензликом контрастним лаком ви можете намалювати на нігтях рамку навколо зображення. Покрийте готову картинку прозорим лаком, щоб закріпити її на нігті.