Як підвищити імунітет вагітної.

Вагітність - це чудовий час щасливого очікування та підготовки до майбутнього материнства. Але потрібно пам'ятати, що вагітність забирає у жінки багато фізичних сил і енергії. Адже розвивається крихітці так само, як і вам, потрібні вітаміни і мікроелементи, які він отримує з вашого організму. Тому підвищення імунітету у вагітних жінок набуває особливого значення.
Інструкція
1
Приділіть увагу своєму раціону. Їжа повинна бути збалансованою і багатою необхідними вітамінами і мікроелементами. Дотримуйтеся здорової дієти, їжте більше фруктів, овочів, ягід і зелені. Відмовтеся від ряду продуктів і страв, виключіть гостре, смажене, кава, алкоголь, дуже жирну їжу, в'ялену і солону рибу. Обов'язково вживайте молоко і кисломолочні продукти, вони задовольнять потреби майбутньої матері та її малюка в легкозасвоюваних повноцінних білках, амінокислотах, крім того молочні продукти є основними джерелами солей кальцію.
2
Приймайте спеціальні вітаміни для вагітних, які вам обов'язково має порекомендувати ваш доктор. Обов'язково пропийте курс фолієвої кислоти. Даний вітамін забезпечує необхідну швидкість росту і розвитку майбутнього малюка, особливо на ранніх термінах вагітності. Систематичний прийом фолієвої кислоти попереджає розвиток у плода гідроцефалії і аненцефалії.
3
Чи не перепрацьовувати, зараз майбутній мамі як ніколи необхідний відпочинок. Дуже важливо висипатися, адже за той час, поки ви спите, організм відновлюється і набирається сил. Для вагітної жінки хороший нічний сон особливо важливий, так як в її організмі під час вагітності збільшується навантаження на різні органи і системи. У період вагітності жінка повинна спати по 8 - 9 годин. Добре, якщо в режимі дня буде присутній і денний сон (годину - півтори цілком достатньо).
4
Гуляйте на свіжому повітрі, більше рухайтеся - це необхідно для здоров'я майбутньої дитини і вашого доброго самопочуття. Виконуйте спеціальний комплекс фізичних вправ для вагітних, але попередньо обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Дані вправи дозволяють поступово усунути неприємні відчуття і болі по сторонам живота, а також зміцнять ті групи м'язів, на які доводиться основне навантаження при пологах. Приймайте контрастний душ, він допоможе підвищити імунітет і дасть вам необхідний заряд бадьорості.
5
Виконуйте ці нескладні рекомендації, вони допоможуть вам зміцнити свій імунітет і уникнути або максимально полегшити виникаючі нездужання в період вагітності.