Як чистити оселедець. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Важко знайти тих, хто не любив би оселедець. Звичайна, з ріпчастою цибулею і соняшниковою олією, або святкова, під «шубою» - оселедець смачна завжди. Але багато хто не готують страви з оселедця просто тому, що не вміють її чистити і обробляти. Однак навчитися цьому мистецтву нескладно. У справі чистки оселедця головне - практика.
Вам знадобиться
    • оселедець;
    • гострий ніж;
    • обробна дошка;
    • паперові рушники.
Інструкція
1
Розстелите на обробному столі пару паперових рушників. Покладіть на рушники оселедець. Гострим ножем акуратно розріжте черевце від хвоста до голови, намагаючись не пошкодити нутрощі. Видаліть з риби нутрощі. Загорніть їх у паперові рушники і викинете. Перекладіть оселедець на обробну дошку.
2
Надріжте оселедець у хвоста до хребта. Акуратно знімайте шкірку, рухаючись від хвоста до спинки. У підсумку шкурка повинна кріпитися тільки до спинного плавника. Не кваплячись вийміть плавник разом зі шкіркою. Цю операцію можна легко виконати без ножа.
3
Розділіть рибу на половинки - притримуючи хребет з кістками, відокремте спочатку одну половину риби, потім іншу. Хребет залишиться цілим і неушкодженим разом з головою і хвостом. Якщо хвіст і голова оселедця потрібні вам для декорування страви, відріжте їх і відкладіть.
4
Видаліть кістки з оселедцевого філе, допомагаючи собі пінцетом. Ретельно огляньте зріз риби, проведіть по ній пальцями, щоб не пропустити дрібні кістки. Що залишилися в рибі кістки можна видалити під час нарізки. Ріжте філе навскіс, під гострим кутом. Тоді дрібні кістки будуть чітко видні на зрізі. Видаляйте їх пінцетом. Таким чином обробіть кожен шматок оселедця.
5
Можна спробувати й інший спосіб. Покладіть оселедець на обробну дошку, акуратно відріжте голову і хвіст. Перекладіть рибу на паперові рушники, розріжте черевце і вичистіть нутрощі, намагаючись не пошкодити їх. Поверніть паперові рушники з нутрощами і викинете.
6
Покладіть оселедець на обробну дошку спинкою до себе. Проведіть уздовж хребта ножем, надрізавши шкурку. Допомагаючи ножем, зніміть шкіру, рухаючись від спини до черевця, спочатку з одного боку риби, потім з іншого.
7
Розділіть оселедець на дві половинки, спочатку відокремивши одну, а потім іншу. Притримуйте кістки пальцями, щоб більша їх частина залишилася на хребті. Решта кістки видаліть пінцетом. Риба готова до подальшої нарізці.